На чолі рейтингу – Дмитро Грачов

Змаганнями на Кубок України в Новій Каховці завершувався літній сезон у лучників, тому вони зібрали майже усю вітчизняну еліту снайперів. Серед лідерів сезону через захворювання були відсутні лише львів'яни Юлія Лобженідзе та Маркіян Івашко. Однак у нашому місті є чимало інших сильних спортсменів, які вдало замінили своїх колег.

Змаганнями на Кубок України в Новій Каховці завершувався літній сезон у лучників, тому вони зібрали майже усю вітчизняну еліту снайперів. Серед лідерів сезону через захворювання були відсутні лише львів'яни Юлія Лобженідзе та Маркіян Івашко. Однак у нашому місті є чимало інших сильних спортсменів, які вдало замінили своїх колег.

Турнір серед жінок виграла безперечний лідер сезону Вікторія Коваль (Харків), яка підтвердила свій клас, перемагаючи і у кваліфікаційному (1351 очко) та в олімпійському раундах, пройшовши п'ять суперниць, а у фіналі показала майже абсолютний рекорд - 119 очок зі 120 можливих! Тож у цьому поєдинку львів'янка Галина Добрєва (ШВСМ) не мала шансів, але й друге місце вихованки заслуженого тренера України Марії Гавелко - це великий успіх . До першої десятки увійшли ще дві галичанки: Катерина Палеха - дев'яте місце, Світлана Кузик - десяте. Варто відзначити, що на цих змаганнях уперше виконала норму майстра спорту України Роксолана Тимочко, яку тренує у клубі "Медін" (Львівський медичний університет імені Данила Галицького) О. Паламарчук. У командному турнірі у фіналі зустрілися дві найкращі команди - Харків - Львів, а перемогу - (212:210) - здобули харків'янки.

Отже, жіночий рейтинг за 2009 рік виглядає так: 1. Вікторія Коваль; 2. Ніна Мильченко (Харків); 3. Юлія Лобженідзе, інші львів'янки; 6. Олена Кушнірук; 8. Світлана Кузик; 10. Галина Добрєва.

Змагання чоловіків пройшли більш уперто, конкуренція була шалена і будьякий невдалий постріл позбавляв спортсмена надії на найкращий виступ. Вже у кваліфікаційному раунді новий рекорд України у вправі М1 (сума чотирьох дистанцій) встановив олімпійський чемпіон харків'янин Віктор Рубан - 1353, а дев'ять учасників подолали гросмейстерський рубіж - 1300 очок. В олімпійському раунді Рубан у чвертьфіналі пройшов львівського динамівця Юрія Гавелка, але у півфіналі поступився буковинцю Максиму Тараненку - 111:112. З нижньої частини турнірної сітки до фіналу вийшов львівський армієць Ярослав Мокринський, який по дорозі "перестріляв" земляків: Дмитра Грачова (112:111) та Тараса Сенюка (112:109). У вирішальному поєдинку переміг молодший на три місяці Тараненко (109:106). А у боротьбі за третє місце відмінно виступив Тарас Сенюк, який показав настільки високий результат, що змусив визнати свою поразку самого Рубана - 116:110. На 5му місці закінчив турнір Дмитро Грачов, на 8му - Юрій Гавелко. Представник ФСТ "Колос" Дмитро Марченко (тренери - М. Гавелко, С. Колядінцева) вперше виконав норму майстра спорту міжнародного класу, показавши у вправі М1 1311 очок, а майстрами спорту стали також Андрій Горак (ФСТ "Україна, тренер С. Антонов) та 16річний Юрій Кузьмін (СК МОУ, Ю Раппопорт). У суперництві команд Харків переміг Львів, випередивши його на одне очко (215:214).

Але у рейтингу, що підсумував виступи за увесь сезон у першій п'ятірці спортсменів разом з Віктором Рубаном квартет львівських снайперів: 1. Дмитро Грачов; 2 Віктор Рубан; 3. Юрій Гавелко; 4. Ярослав Мокринський; 5. Маркіян Івашко.

Тож можна вважати, що післяолімпійський сезон лучники Львова провели на звично вдалому рівні і далі утримують провідні позиції в Україні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8330 / 1.56MB / SQL:{query_count}