Боксерська Ліга чемпіонів

Артур Абрахам, Міккель Кесслер, Карл Фрох, Джермен Тейлор, Андре Діррел і Андре Ворд домовилися провести безпрецедентний турнір "великої шістки", що розпочнеться в жовтні 2009 року й фінішує в листопаді 2011 року.

Артур Абрахам, Міккель Кесслер, Карл Фрох, Джермен Тейлор, Андре Діррел і Андре Ворд домовилися провести безпрецедентний турнір "великої шістки", що розпочнеться в жовтні 2009 року й фінішує в листопаді 2011 року.

Американський телеканал "Showtіme" офіційно оголосив про проведення турніру великої шістки боксерів суперсередньої ваги Super Sіx World Boxіng Classіc. Шанувальники боксу, за прикладом любителів футболу, матимуть свою Лігу чемпіонів!

У шістку найкращих увійшли чемпіон WBA Міккель Кесслер, чемпіон WBС Карл Фрох, чемпіон ІBF у середній вазі Артур Абрахам, екс­чемпіон світу у середній вазі Джермен Тейлор, а також Андре Діррелл й Андре Ворд.

Перші три поєдинки, які одержали назву "групова стадія 1", проведуть три пари боксерів: Фрох проти Діррелла, Тейлор проти Абрахама й Кесслер проти Ворда. Час і місця проведення боїв оголосять найближчим часом .

Віцепрезидент і генеральний менеджер спортивного відділу телеканалу Кен Хершман розповів про труднощі, пов'язані з організацією турніру: "Це було досить складно. Ми були змушені робити все швидко й без розголосу. Спочатку ми домовилися з європейськими бійцями. Після того, як ми закінчили переговори з американськими боксерами, ми почали обговорювати регламент турніру. Весь процес зайняв два з половиною місяці".

Турнір такого високого рівня має багато і прихильників, і скептиків. Поки що не відомо, як основні боксерські організації відреагують на його проведення.

Промоутер Діррелла Гарі Шоу озвучив на пресконференції послання WBC, у якому ця боксерська організація висловила своє схвалення. Учасникам турніру нараховуватимуть рейтингові очки за проведені бої. За перемогу кожний боксер одержить два очки, за нічию - одне, за поразку нараховувати або знімати очок не будуть. Після завершення третьої групової стадії чотири боксери, що набрали найбільшу кількість очок, вийдуть у півфінал. Кожному боксеру гарантована участь не менш ніж у трьох боях, а учасники фіналу проведуть п'ять боїв упродовж турніру.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8572 / 1.54MB / SQL:{query_count}