Фартовий Секешфегервар

Максим Агарушев став бронзовим призером чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборства

Збірна України завершила чемпіонат Європи-2022 з сучасного п'ятиборства, що відбувся в угорському місті Секешфегервар, з однією медаллю. Єдину нагороду – «бронзу» в чоловічих змаганнях – виборов Максим Агарушев. 
Українець показав один із найкращих результатів у фехтуванні, посівши третє місце з 23 перемогами й 240 очками. У плаванні Агарушев фінішував одинадцятим з часом 02:13.18 хвилини (284 очки). У конкурсі, який ще входить до програми Євро, Агарушев був шостим, набравши 300 очок.
Традиційно вирішальним останнім видом був лазер-ран, тобто біг зі стрільбою з лазерного пістолета, у якому Максим показав шостий час – 10:14.21 хв – та набрав 686 очок. У підсумку українець набрав 1510 очок, що дозволило йому ввійти до трійки призерів, поступившись лише господарям змагань, угорцям Річардові Берецкі та Балажу Сзефу.
Отже, Агарушев завоював свою першу медаль дорослого чемпіонату Європи в кар'єрі. Востаннє Україна здобувала медалі Євро з сучасного п'ятиборства у 2019 році, коли Владислав Радвинський і Андрій Федечко стали віцечемпіонами в чоловічій естафеті.
В особистих дисциплінах українці не брали нагород на континентальних першостях уже вісім років. Серед чоловіків останнім підіймався на п'єдестал Павло Тимощенко, який здобув «бронзу» 2014 року – також у Секешфегерварі. А Вікторія Терещук тоді виграла «срібло» серед жінок.
Найкращий результат серед українок у жіночій дисципліні показала Ірина Хохлова – 14 місце. Разом із Ольгою Клунніковою та Валерією Пермикіною українська команда ввійшла до кращої п’ятірки серед жінок.
У чоловічій естафеті українці Тарас Хіміч і Кирим Шехмаметьєв стали сьомими. У командних змаганнях серед чоловіків Агарушев разом із Юрієм Ковальчуком і Денисом Павлюком також посіли сьоме місце.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8104 / 1.53MB / SQL:{query_count}