Золоті русалки

Українська збірна з артистичного плавання триумфально виступила на континентальному форумі

З 11 по 15 серпня італійський басейн «Foro Italico» приймав змагання з артистичного плавання у межах чемпіонату Європи з водних видів спорту-2022.
Збірна України під керівництвом Світлани Саідової виграла усі види програми, в яких брала участь у Римі-2022! У підсумку маємо вісім золотих нагород, перше місце у медальному заліку й найуспішніший в історії артистичного плавання України чемпіонат Європи! Зауважимо, що до цього за весь час виступів на єврофорумах наші представниці в артистичному плаванні всього сім разів сходили на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

Чемпіонками Європи-2022 у складі команди стали Марта Федіна, Владислава та Марина Алексіїви, Вероніка Гришко, Олеся Дерев'яченко, Ангеліна Овчиннікова, Валерія Тищенко, Софія Мацієвська, Анастасія Шмоніна та Дар'я Мошинська.
Відзначимо, якщо у комбінації, хайлайті та довільній групі, наші русалоньки раніше вже здобували європейське золото, то перемога у груповій технічній програмі стала першою й відтак історичною.
Так само нову сторінку в історію вписали Марина та Владислава Алексіїви, зробивши золотий дубль у дуеті – єдиному виді, в якому до Рима-2022 ще ніколи не лунав гімн України на чемпіонатах Європи.
Марта Федіна, яка окрім командних виступів, виборола два золота ще й у соло, таким чином довела свою колекцію континентальних нагород до 15, з яких 11 найвищого ґатунку, та стала найтитулованішою українською синхроністкою на чемпіонатах Європи.
А золото, яке українки завоювали в заключному виді змагань – довільній групі, стало 45-ю медаллю України в артистичному плаванні на чемпіонатах Європи.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8127 / 1.53MB / SQL:{query_count}