Медальний врожай Пекіна

Попри важкий психологічний стан, збірна України на Паралімпіаді у Пекіні продовжує збирати врожай нагород. У перший день змагання Паралімпіади-2022 здобули сім медалей у біатлоні (три «золота», три «срібла» та одна «бронза»).
На найвищий щабель п'єдесталу пошани піднялися у різних дисциплінах Григорій Вовчинський з Вінниці, а також харків'яни Оксана Шишкова та Віталій Лук'яненко.
«Срібло» Україні принесли Олександр Казик з Вінниці, Тарас Радь з Тернополя та харків'янка Людмила Ляшенко, а «бронзу» – Дмитро Суярко із Чернігова.

У понеділок, 7 березня, наші паралімпійці поповнили свою колекцію нагород ще одним, четвертим, «золотом».
Дворазовою чемпіонкою зимової Паралімпіади-2022 стала харків'янка Оксана Шишкова, яка в дуеті з гайдом Андрієм Марченком випередила всіх своїх суперниць з порушенням зору у лижних перегонах на довгу дистанцію класичним стилем.

Вчора українці вибороли ще дев’ять нагород з яких дві «золоті». Віталій Лук'яненко став вже шестикратним (!) паралімпійським чемпіоном. Також «золото» виборола Ірина Буй.
Свою медальну скарбничку поповнила й Оксана Шишкова, яка стала срібною призеркою. Додамо, що тепер у колекції 30-річної спортсменки 13 (!) нагород паралімпіад. У Сочі-2014 Оксана Шишкова видобула чотири «бронзи», а у Пхенчхані-2018 – два «золота», три «срібла» та «бронзу». У Пекіні здобула два «золота» та «срібло».
Також вчора «срібло» вибороли Григорій Вовчинський, Анатолій Ковалевський та Олександра Кононова. «Бронзу» здобули Людмила Ляшенко, Дмитро Суярко та Тарас Радь.
Загалом в українців вже 17 медалей (6 золотих, 7 срібних та 4 бронзові). У загальному заліку наша збірна поступається лише господарям, у яких 27 медалей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8393 / 1.53MB / SQL:{query_count}