Україна на Паралімпіаді–2020

За вісім днів Паралімпійських Ігор у Токіо, наша команда посідає шосте загальнокомандне місце маючи в активі 75 нагород, з яких 17 “золотих”, 35 “срібні” та 23 “бронзові” медалі. Змагання триватимуть до 5 вересня

1–й день (25.08.2021)


“Золото”
Єлизавета Мерешко (плавання)
“Срібло”
Антон Коль (плавання)
Максим Крипак (плавання)
Олексій Вірченко (плавання)
Олена Федота (фехтування на візках)
Артем Манько (фехтування на візках) 
“Бронза”
Євгенія Бреус (фехтування на візках)
Анна Гонтар (плавання)

2–й день (26.08.2021)


“Срібло”
Єлизавета Мерешко (плавання)

3–й день (27.08.2021)


“Золото”
Мар’яна Шевчук (пауерліфтинг)
Анна Стеценко (плавання)
“Срібло”
Владислав Білий (легка атлетика)
Сергій Кліпперт (плавання)
Катерина Денисенко (плавання)
Андрій Трусов (плавання)
Кирило Гаращенко (плавання)
збірна України з фехтування (шпага)
Анастасія Москаленко (легка атлетика)
“Бронза”
Юлія Павленко (легка атлетика)
Єгор Дементьєв (велоспорт)
Юлія Іваницька (дзюдо)
Наталія Ніколайчик (дзюдо)

4–й день (28.08.2021)


“Золото”
Євгеній Богодайко (плавання)
Максим Крипак (плавання)
Михайло Сербін (плавання)
Денис Дубров (плавання)
Єлизавета Мерешко (плавання)
“Срібло”
Віктор Смирнов (плавання)
Наталія Морквич (фехтування)
Роман Данилюк (легка атлетика)
Ірина Гусєва (дзюдо)
“Бронза”
Руфат Магомедов (дзюдо)
Іван Май (настільний теніс)
Максим Ніколенко (настільний теніс)

5–й день (29.08.2021)


“Золото”
Оксана Зубковська (легка атлетика)
Роман Полянський (веслування)
“Срібло”
Андрій Трусов (плавання)
Денис Остапченко (плавання)
Ілля Яременко (плавання)
Анастасія Мисник (легка атлетика)
Наталія Олійник (пауерліфтинг)
“Бронза”
Олександр Назаренко (дзюдо)
Максим Веракса (плавання)

6–й день (30.08.2021)


“Золото”
Марина Литовченко (настільний теніс)
Андрій Трусов (плавання)
“Срібло”
Михайло Сербін (плавання)
Андрій Дорошенко (кульова стрільба)
Віктор Дідух (настільний теніс)
Ігор Цвєтов (легка атлетика)
Яна Лебєдєва (легка атлетика)
“Бронза”
Ірина Щетнік (кульова стрільба)
Зоя Овсій (легка атлетика)
Денис Дубров, Максим Крипак, Андрій Трусов, Юрій Божинський (плавання, естафета)
Роман Павлик (легка атлетика)

7–й день (31.08.2021)


“Золото”
Андрій Трусов (плавання)
Максим Крипак (плавання)
Максим Коваль (легка атлетика) 
“Срібло”
Оксана Ботурчук (легка атлетика)
Єгор Дементьєв (велоспорт)
Максим Верекса (плавання)
Юлія Шуляр (легка атлетика)
Наталія Кобзар (легка атлетика)
Олександр Яровий (легка атлетика)
“Бронза”
Євген Богодайко (плавання)
Василь Крайник (плавання)
Єлизавета Мерешко (плавання)
Марина Піддубна, Максим Веракса, Анна Стеценко та Кирило Гаращенко (естафета, плавання)

8–й день (01.09.2021)


“Золото”
Максим Крипак (плавання)
Анастасія Москаленко (легка атлетика)
“Срібло”
Василь Ковальчук (кульова стрільба)
Олексій Федина (плавання)
“Бронза”
Ірина Щетник (кульова стрільба)
Іван Май та Лев Кац (настільний теніс, пари)
Яна Бережна (плавання)
Ярина Матло (плавання)
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4176 / 4.01MB / SQL:{query_count}