Дай п’ять

Дію правила «п’яти замін» у футболі продовжили до літа 2021 року

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB) продовжила дію правила «п’яти замін» у офіційних матчах до серпня 2021 року. Про це повідомляє офіційний сайт ФІФА.
Рішення про те, щоб дозволити футбольним командам проводити по п’ять замін замість трьох у основний час матчу, було ухвалене 8 травня. Кількість замін збільшили, щоб знизити навантаження на футболістів під час поновлення чемпіонатів, які були перервані через пандемію коронавірусу.
«На основі поглибленого огляду, який включав зворотний зв’язок зі зацікавленими сторонами і аналіз впливу коронавірусу на календарі, рада директорів IFAB продовжила можливість п’яти замін на змагання, які планується завершити до 31 липня 2021 року, і на міжнародні змагання, заплановані на липень – серпень 2021 року», – йдеться у заяві ФІФА.
Правило «п’яти замін» за матч було схвалене всіма провідними чемпіонатами Європи (Англія, Іспанія, Італія, Німеччина), а також українською Прем’єр-лігою.
Для скорочення пауз зупиняти гру для замін команди мають право тільки тричі за матч. Щоб використовувати всі п’ять замін, нових гравців можна випускати на поле під час перерви або міняти по кілька футболістів одночасно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8228 / 1.52MB / SQL:{query_count}