Ярмарок спорту: будь у формі, живи на повну!

У Львові вдев’яте відбувся Ярмарок спорту головним меседжем якого є популяризація спорту

фото: Назарій Пархомик (3)
Як свідчать дослідження, люди, які займаються спортом є більше задоволені власним життям, мають краще здоров’я, живуть довше і, що дуже важливо, успішніші у своїй професійній діяльності за тих, хто спортом не займається. Необхідно привчати людей до фізичної культури змалку, адже здоров’я населення міста – це фундамент його розвитку та процвітання. Тому у Львові щорічно проводять Ярмарок спорту, цього року це свято відбулося уже вдев’яте.
Із 27-го по 29-те вересня спорткомплекс “Динамо”, що на вулиці Вітовського, перетворився на справжню мультиспортивну арену. Традиційне представлення спортивних організацій міста Львова, популяризація здорового способу життя, міжнародний фестиваль з вуличного танцю, десятки майстер-класів та безліч показових виступів – усе це чекало львів’ян на Дев’ятому Ярмарку спорту.
Цього року організатори (а це кампанія “Здорове місто” від “Об’єднання “Самопоміч” спільно із Львівською міською радою) представили сім десятків видів спорту, з яких 20 – новинки, два майданчики (внутрішній та зовнішній). На свято завітали відомі спортсмени сучасності, зокрема Олег Скавиш (Тягнизуб), Станіслав Горуна, Анастасія Горлова. Наприклад, Олег Скавиш вирішив покатати дітей на бусі. “Напакувавши” повну машину школярів, богатир протягнув її зубами. Діти просто вищали від захвату!
Були і майстер-класи від спортивних секцій, а також ранкові вправи для бадьорого початку дня. А на завершення Ярмарку спорту – Міжнародний фестиваль із брейк-дансу, на якому були присутні відомі європейські танцюристи. “Насамперед нашою метою є приріст у львівських секціях. Кожен охочий, хто приходить до нас, обирає вид спорту для себе, а потім здобуває перемоги. Тим самим стає взірцем для інших. Якщо би наша формула не працювала, тоді все завершилось би одним ярмарком, а на превелике щастя то вже дев’ятий”, – розповідає керівник громадської організації “Здорове Місто”, організатор Ярмарку спорту Олег Чунис.
Ярмарок спорту став уже традиційним для нашого міста. Свято буде і наступного року. “Ми хочемо, аби мешканці міста були здоровими та успішними. Тому одна з амбітних цілей – щоб якнайбільше людей займалось спортом, розвивали силу духу.
Ярмарок спорту – це найкраща можливість спробувати себе, обрати собі заняття до душі й ставати щораз витривалішим. Вкотре спортивна спільнота проявила свою відповідальність та єдність. Працюємо заради здорового та сильного покоління, бо ж ми львів’яни – ми найсильніші!” – розповів один із організаторів Ярмарку спорту, міський депутат від “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Шевців. До речі, саме в програмі розвитку міста Андрія Садового та “Об’єднання “Самопоміч” “Львів 2020” спорту та здоров’ю львів’ян відведене значне місце. Представники “Об’єднання “Самопоміч” закликають усіх містян долучатись до спортивних подій Львова. Разом творімо місто, в якому хочеться жити!
•офіційно

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 1.55MB / SQL:{query_count}