“Срібні” дівчата

Українські біатлоністки провели найкращу гонку в цьому сезоні і здобули першу медаль на світовому форумі

фото: biathlonworld.com
Жіноча збірна України зуміла вирвати срібло в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону. Усі українки виступили неймовірно – Ірина Варвинець продемонструвала хорошу роботу на лижні, завдяки чому передала естафету сьомою. Далі був етап Юлії Джими, яка, як завжди, відіграла кілька позицій – першу половину гонки “синьо-жовті” закінчили на третій позиції.
За Джимою на дистанцію вийшла Анастасія Меркушина, якій вдалося не тільки утримати проміжну бронзу, але і піднятися на друге місце. Фінішер команди –Олена Підгрушна – сконцентрувалася на боротьбі за “срібло”, вже з перших метрів дистанції відпустивши вперед Німеччину, і таке рішення виявилося правильним – Підгрушна на останньому колі продемонструвала весь свій характер, залишивши не при справах Марі Дорен Абер, Габріелу Клару Коукалову і Доротею Вірер. У підсумку, Україна фінішувала другою. Крім усього іншого, дівчата показали кращий результат на вогневих рубежах: синьо-жовта команда обійшлася тільки чотирма додатковими патронами, і багато в чому саме цей фактор вплинув на підсумковий результат.
“Золото” дісталося Німеччині, яка впевнено лідирувала половину гонки. Вирішальний відрив німкені заробили на другому етапі, коли недозволено багато програла на стрільбі Франція і з того моменту Німеччина не відпустила лідерство. Навіть не найкраща робота на стрільбі Лаури Дальмаєр на останньому етапі ніяк не вплинула на результат німкень – суперниці були сконцентровані на боротьбі за “срібло”.
Франція, показавши відмінну фізичну готовність, стала жертвою проблем на стрільбищі – сім додаткових патронів, що на три більше, ніж в Україні, не дозволили француженкам нав’язати боротьбу німкеням за “золото”. Варто зазначити, що шість із семи додаткових патронів француженки заробили на двох вогневих рубежах, ледве-ледве уникнувши штрафних кіл.
Чехія фінішувала четвертою – Коукалова “проспала” атаку Олени Підгрушної на останньому колі, після чого не зуміла повернутися в боротьбу. Італія, продемонструвавши відмінну готовність, задовольнилася лише п’ятим місцем.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8599 / 1.53MB / SQL:{query_count}