“Шахтар” не пускає “ДНР” на “Донбас-Арену”

Представники футбольного клубу “Шахтар” не дозволили командам iз “Футбольного союзу ДНР” грати на стадіоні “Донбас-Арена”

Про це заявив колишній гравець “Шахтаря”, а нині очільник “Футбольного союзу” “ДНР” Ігор Петров.
“Донбас-Арена” – приватна власність ФК “Шахтар”. І, хоч цього клубу зараз немає на території нашої республіки, вони цей комплекс утримують, обслуговують, і тому користуватися не дають”, – розповів він “Известиям”.
Чиновник з “ДНР” також каже, що вони зможуть використовувати “Донбас-Арену” лише після міжнародного визнання сепаратистської республіки.
“Спроби звернення до них були, але безуспішні. Вони не входять у структуру “ДНР”, хоч об’єкт і знаходиться у Донецьку. По суті, це не в нашій компетенції”, – зауважив він.
“На приватну власність ніхто зазіхати не буде. Але з точки зору здорового глузду, коли все зрушиться з мертвої точки, коли міжнародне співтовариство визнає нас незалежною республікою, усе це вирішиться досить швидко”, – розійшовся Петров.
За його словами, поки відсутня правова база для переходу об’єктів республіканського значення з приватної власності у державну.
“Тільки після визнання “ДНР” це стане можливим. Ми як в шаховому цуґцвангу – нікуди ходити. Але ми тільки на початку шляху”, – розповів Петров.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8259 / 1.52MB / SQL:{query_count}