Президент говорить

Президент ФФУ Андрій Павелко підтвердив, що найближчим часом Харків знову зможе приймати матчі національної збірної України і єврокубків

Раніше УЄФА забороняла проводити міжнародні матчі в Харкові у зв’язку з близькістю міста до зони ведення бойових дій на Донбасі, проте останнім часом y цьому питанні намітилися зрушення.
“Те, що вдалося зробити з Одесою, найближчим часом повторимо і з Харковом. Рішення по товариській грі вже затверджено. Незабаром повернемо цьому місту право приймати офіційні міжнародні матчі всіх рівнів”, – написав Павелко на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.
Ще минулого тижня офіційний сайт Харківської ОДА з посиланням на слова глави ФФУ повідомляв про те, що УЄФА офіційно дозволив провести товариський поєдинок iз Сербією в Харкові, намічений на 15 листопада.
Раніше про бажання грати домашні єврокубкові матчі в Харкові говорили також представники донецького “Шахтаря”, який через конфлікт на Донбасі проводить міжнародні матчі на “Арені Львів”.
Також Павелко повідомив про те, що Президент УЄФА Александер Чеферін один iз перших своїх візитів здійснить до України.
“Він мені офіційно підтвердив на недавній зустрічі у штаб-квартирі УЄФА у Ньоні. Пан Чеферін приїде 11 листопада у Київ”, – зауважив президент ФФУ.
“А на наступний день відвідає відбірний матч Україна – Фінляндія в Одесі, куди офіційно повертається міжнародний футбол за участю збірних команд”, – додав Павелко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8240 / 1.52MB / SQL:{query_count}