Українських борців спіймали на допінгу

Допінг-проби двох українських борців вільного стилю – Андрія Квятковського (вагова категорія до 65 кг), Алена Засєєва (до 125 кг) і представниці України в жіночій боротьбі – Оксани Гергель (до 58 кг) дали позитивний результат на мельдоній

Як повідомляє United World Wrestling, допінг-проби, які зафіксували невелику концентрацію мельдонію в організмі спортсменів, були взяті в рамках олімпійських кваліфікаційних турнірів. Всього на вживанні мельдонію попалися сім борців – троє з них українці.
Таким чином, результати українських борців були анульовані, а Міжнародна федерація боротьби, в свою чергу, прийняла рішення про перерозподіл ліцензій.
Львів’янка Оксана Гергель – чемпіонка світу 2015 року та срібний призер чемпіонату Європи 2016 року у вазі 60 кг, але на Олімпійські Ігри-2016 відібралася у ваговій категорії до 58 кг.
Супертяж Ален Засєєв вигравав “срібло” чемпіонату світу 2013 і чемпіонату Європи-2013, а також “бронзу” Євро-2016.
За неперевіреною інформацією, для самих спортсменів і для керівництва збірної новина про мельдоній стала великою несподіванкою. В українську федерацію на кінець робочого дня четверга ще навіть не прийшло повідомлення по пробах, і тим більше, проби В не розкривалися.
Нагадаємо, керівництво Міжнародної федерації боротьби – виду спорту, який нещодавно навіть виключали з програми Олімпійських Ігор через корупцію попереднього керівництва, дуже жорстко ставиться до допінгу, і, зокрема, в східноєвропейського мельдонію. Хоча WADA недавно видала амністію для деяких випадків по мельдонію через те, що не було чіткої інформації щодо термінів виведення речовини з організму. 
Зазначимо, що тепер Україну на Олімпіаді 2016 представлятимуть лише 9 борців: Жан Беленюк (85 кг), Дмитро Тимченко (98 кг), Олександр Чернецький (130 кг) – в греко-римській боротьбі; Павло Олійник (97 кг), Олександр Хоцянівський (125 кг) – у вільній боротьбі; Юлія Хавалджи (53 кг), Юлія Ткач-Остапчук (63 кг), Аліна Стадник-Махиня (69 кг) і Алла Черкасова (75 кг) – в жіночій боротьбі.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8745 / 1.53MB / SQL:{query_count}