149 путівок у Ріо

За 108 днів до старту Ігор ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро 149 українських спортсменів вибороли ліцензії для участі в змаганнях

Минулими вихідними олімпійські перепустки здобули борці, спортивні гімнасти, представники фехтування і настільного тенісу, повідомляє прес-служба НОК України.
Останнім шансом здобути путівку до Ріо скористався чемпіон І Європейських ігор з фехтування на шаблях Андрій Ягодка, вигравши європейський зональний відбір y Празі (Чехія). Відзначимо, що раніше виступ на Олімпійських іграх собі гарантували відразу три українських фехтувальних команди: жіноча шабля, чоловіча та жіноча шпага.
На європейському олімпійському відборі з настільного тенісу, що приймав шведський Гальмстад, Україна завоювала ліцензію в одиночному чоловічому розряді зусиллями Коу Лея. В травні буде опублікований остаточний список учасників парних та одиночних олімпійських змагань відповідно до світового рейтингу, тож українці мають шанси збільшити своє представництво на Іграх в Ріо.
Нагадаємо, на європейському кваліфікаційному турнірі з боротьби, що відбувався в Сербії, володарями ліцензій стали вільники Андрій Квятковський (65 кг) і Ален Засєєв (125 кг), а також Оксана Гергель (58 кг) і Алла Черкасова (75 кг). Відтак в активі наших борців 9 з 18 можливих ліцензій. Попереду чергові кваліфікаційні турніри, перший з яких вже 22-24 квітня прийматиме столиця Монголії Улан-Батор.
У свою чергу, на змаганнях, що відбулись в олімпійській столиці – Ріо-де-Жанейро – командну олімпійську ліцензію виборола наша чоловіча гімнастична збірна. Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Максим Семянків, Андрій Сенічкін, Владислав Грико та Ілля Єгоров посіли друге місце з результатом 350,160 балів, поступившись лише 0,5 бала переможцям турніру німцям. Разом з тим, право представляти жіночу гімнастику в індивідуальних олімпійських змаганнях отримала Ангеліна Кисла.
Відзначимо, що ліцензійний олімпійський відбір завершиться в червні. Остаточний склад збірної України буде затверджений Виконкомом Національного олімпійського комітету України за підсумками ліцензійного відбору та за пропозиціями національних олімпійських федерацій наприкінці липня 2016 року.
Ігри XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) пройдуть з 5 по 21 серпня 2016 року. Планується, що у змаганнях візьмуть участь понад 10 500 атлетів з 206 країн світу, які розіграють 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8352 / 1.53MB / SQL:{query_count}