“Кажани” – у другому етапі Кубку України

Львівський “Барком-Кажани” впевнено вийшов до другого етапу Кубку України

Команді Яна Суха не було рівних на домашньому етапі, який команда виграла без шансів для усіх своїх суперників, повідомляє прес-служба клубу.
В усіх трьох поєдинках “Кажани” впевнено доводили свій вищий клас над суперником і добивалися перемоги у кожній з партій. Лише у другому поєдинку, коли “Кажани” зустрічалися з “Вінницею”, суперник зумів нав’язати галичанам справжню боротьбу у першому сеті. Що цікаво, гравці “Вінниці” навіть мали два сет-боли при рахунку 24:22 на свою користь, однак вдалі заміни від Яна Суха та міцніші нерви львівських волейболістів зуміли обернути все навпаки – 26:24 на користь “Кажанів”. У другій та третій партії боротьби вже не вийшло – львів’яни спокійно на класі довели матч до логічної перемоги.
У матчах з “Барком-Кажани-2” та “Родничком-Колосом” з Новоселиці, що у Чернівецькій області, команда Яна Суха легко перемогла двічі по 3:0. Другою командою з львівської групи, яка вийшла до другого етапу Кубку України, став ВК “Вінниця”. Клуб із суперліги, хоч і “всуху” програв “Кажанам”, зате впевнено обіграв “Кажани-2” та “Родничок-Колос”. 
Відзначимо, до другого етапу Кубку України не змогли пробитися дві команди з суперліги – “Юракадемія” (Харків) та “Фаворит” (Лубни).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8317 / 1.52MB / SQL:{query_count}