Львівська школа – серед лауреатів

Днями до Львова з Міністерства молоді та спорту України надійшло приємне повідомлення про високу оцінку діяльності Львівської школи вищої спортивної майстерності

фото: loda.gov.ua
За результатами діяльності подібних шкіл у 2014 році (а таких шкіл в Україні – 33) Львівська ШВСМ (директор Петро Климчук) посіла третє місце.
Попереду тільки значно більші та потужніші Харківська (629 спортсменів, 28 відділень з видів спорту) та Дніпропетровська (418 спортсменів та 18 відділень). Львівська ж школа налічує лише 234 спортсменів у 14 відділеннях.
Але саме вони принесли потрібну кількість очок, що дозволили піднятися з четвертого на 2013 рік місця на третє. Варто зауважити, що упродовж останніх 12 років Львівська ШВСМ постійно входить до квартету найкращих в Україні. 
Головне завдання школи – підготовка висококласних спортсменів для збірних команд, і 117 львівських спортсменів входять до різних команд країни (національної, молодіжної, юніорської), які ведуть безпосередню підготовку до чемпіонатів та Кубків Європи і світу, майбутніх 2016 року Олімпійських ігор.
Торік чемпіонами світу ставали львів’яни Юлія Ткач (вільна боротьба), Роман Бондарук та Олександр Петрів (кульова стрільба), лучники Маркіян Івашко, Георгій Іваницький і Вероніка Марченко. Ще понад десяток спортсменів сходили на п’єдестали пошани світових та континентальних змагань.
Головне завдання школи – підготовка висококласних спортсменів для збірних команд, і 117 львівських спортсменів входять до різних команд країни (національної, молодіжної, юніорської), які ведуть безпосередню підготовку до чемпіонатів та Кубків Європи і світу
Подібних успіхів не було б, якби не самовіддана, а іноді й фанатична робота тренерського складу, де 35 осіб носять почесне звання заслуженого тренера України, а семеро є заслуженими працівниками фізичної культури та спорту України, причому, 15 з них працюють у складах національної збірної України у різних видах спорту. Хто нині не знає імен львівських наставників – Дмитра Сосновського (бокс), Андрія Пістуна (жіноча вільна боротьба), Андрія Орліковського (жіноче фехтування на шпагах), Марію Гавелко та Віктора Михайленка (стрільба з лука), і це тільки частина тих, хто виводить вихованців львівської Школи у чемпіони.
34 вихованці ЛВШСМ брали участь в Олімпійських іграх за останні двадцять років, здобуваючи медалі різної вартості. Нині готуються до участі у ХХХІ Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро від Львівської ШВСМ тридцять спортсменів з десяти видів спорту. 
Тож результати роботи тренерів та спортсменів в останні роки свідчать, що школа на правильному шляху у своїй діяльності, незважаючи на обмеженість фінансування  у придбанні сучасного високоякісного спортивного інвентарю та екіпіровки. І ще одне: ситуація в країні вимагає підтримки української армії  в боротьбі з агресорами, і нині серед бійців Національної гвардії перебувають два провідні велосипедисти школи Юрій Цюпик та Олег Чепель. 
Вітаємо ЛШВСМ з успіхом і хай множаться нагороди, здобуті її вихованцями!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7805 / 1.55MB / SQL:{query_count}