Турянський розвиватиме спорт

В останні роки на Львівщині так склалося, що головою львівського відділення НОК України стає губернатор області

Оскільки один з попередників, а саме Віктор Шемчук вже давно не є керманичем Львівської ОДА, посада голови відділення НОК України у Львівській області була фактично вакантною, і ось у четвер  був призначений новий голова.
Сюрпризу не сталося, тепер за розвиток олімпійського руху на Львівщині відповідатиме т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський. За таке рішення проголосували делегати зборів Олімпійської ради відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області. Його кандидатуру на цю посаду запропонувала Федерація баскетболу у Львівській області, – повідомляє прес-служба НОК України.
Одне із завдань новообраного голови відділення – це розвиток матеріально-технічної бази, наближення її до європейських стандартів, а також відновлення і будівництво спортивних споруд. Юрій Турянський закликав делегатів працювати спільно над тим, аби спортсмени мали європейські умови для тренувань, адже, за його словами, цього не досягнути без залучення спонсорів, бізнесу, європейських грантів.
“Треба діяти самим. У Львові на часі спорудження сучасного ігрового Палацу спорту, що закладалося в планах проведення матчів європейської першості з баскетболу. Потребує розвитку інфраструктура Карпатського регіону для зимових видів спорту, матеріально-технічна база середніх навчальних закладів та вищої школи; підтримка місцевого виробництва спортивних товарів, обладнання, одягу” – наголосив Юрій Турянський.
Також новообраний очільник НОК подякував спортсменам Львівщини за їхні перемоги. “Сподіваюся, що вже найближчим часом ми вшануємо кращих атлетів області, які тільки за останні місяць-два здобули нагороди чемпіонатів світу з різних видів спорту, Юнацьких Олімпійських ігор та їх персональних тренерів”, – зазначив Юрій Турянський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8324 / 1.53MB / SQL:{query_count}