Горе об’єднує

Цієї неділі в Києві відбудеться матч пам’яті Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, які один за одним пішли з життя

Спортивний директор київського “Динамо” Олексій Михайличенко розповів про підготовку до цього  матчу. “На сьогоднішній день зіграти в поєдинку пам’яті наших товаришів по футбольному ремеслу і друзів по життю вже висловили готовність близько 60 знаменитих футболістів. Горе об’єднує. 
В 11.30 “динамівські” ветерани, керівництво клубу та вболівальники покладуть квіти до могил Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, а також Валерія Лобановського на Байковому кладовищі. Через кілька годин на нашій клубній рідній арені зберуться представники різних поколінь “динамівців”, починаючи від “шістдесятників” – Біби, Сабо, Серебрянникова, Сучкова – і закінчуючи тими хлопцями, хто ще не так давно виходив на поле разом з Белькевичем і Гусіним. 
Перед уболівальниками знову постане разом наше тріо володарів “Золотого м’яча” – Блохін, Бєланов, Шевченко. З Білорусії прилетять Кульчій, Штанюк, Лухвіч, брати Маковські й інші хлопці, з Москви – Хидіятуллін і Давидов – засновник групи “Зодчі”, близький друг Андрія Баля. Грузію представить Каладзе, з Ізраїлю добирається Уваров, з Марокко – Каддурі. 
Почесні місця на трибунах займуть рідні та близькі двох Андріїв і Валентина, а також родина Валерія Лобановського. Причому старший син Андрія Гусіна – Андрій – вийде на футбольне поле. Словом, збереться вся “динамівська” сім’я. І повні трибуни, сподіваюся, стануть кращою даниною пам’яті нашим знаменитим футболістам, які так рано покинули нас”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8821 / 1.52MB / SQL:{query_count}