Погроза з Києва

Федерація футболу України вимагає покарати Російський футбольний союз

У вівторок, 9 вересня, у Будинку футболу відбулося засідання Виконавчого комітету Федерації футболу України.
Робоча зустріч розпочалася хвилиною мовчання з приводу трагічної загибелі колишнього члена Виконкому ФФУ та президента футбольного клубу “Ворскла” Олега Бабаєва, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
На початку засідання члени Виконкому прийняли низку рішень щодо найнагальніших питань сьогодення, які стоять перед ФФУ. Були затверджены дата й місце проведення чергового XVI Конгресу ФФУ, а згодом заслухана та прийнята до уваги позиція членів Виконкому стосовно майбутньої зустрічі ФФУ із представниками ФІФА, УЄФА та Російського футбольного союзу з приводу питання функціонування кримських футбольних клубів.
XVI Конгрес ФФУ відбудеться 18 грудня 2014 року в Будинку футболу у Києві та розпочне свою роботу о 12.00. До 21 листопада має відбутися засідання Виконкому ФФУ, який затвердить порядок денний конгресу. Також погоджений склад делегації ФФУ, яка вирушить на перемовини з ФІФА, УЄФА та РФС: до неї увійдуть президент ФФУ Анатолій Коньков, віце-президент Андрій Павелко, член Виконкому Михайло Ланьо, а також виконавчий директор Максим Бондарев.
Анатолій Коньков висловив позицію керівництва ФФУ, яку делегація просуватиме під час важливої чотиристоронньої зустрічі: “Ми їдемо з чіткою позицією, яку будемо відстоювати на найвищому рівні. Ми закликатимемо міжнародні футбольні інстанції до дій у зв’язку з порушеннями Російським футбольним союзом статей 83 і 84 Статуту ФІФА. Із нашого боку будемо обговорювати єдине можливе в цій ситуації питання – ступінь покарання, яке має понести Російський футбольний союз за нелегітимне введення кримських клубів до свого складу”.
Виконком погодився з вимогами ультрас футбольних клубів України, що були присутні на зустрічі за ініціативи президента ФФУ, обговорити під час майбутньої зустрічі з ФІФА та УЄФА можливість призупинення членства РФС у цих організаціях.
У другій половині заходу Виконком ФФУ прийняв програму ФФУ з розвитку масового футболу в Україні на друге півріччя 2014 – 2018 років. Крім того, було затверджене створення в Тернопільській, Черкаській і Миколаївській областях додаткових центрів розвитку жіночого футболу.
Наприкінці засідання були прийняті регламентні документи і календарі змагань чемпіонатів України з футзалу в сезоні 2014/2015 років (“Екстра-ліга”, перша ліга, Кубок України, жіночі змагання).
Ще одним рішенням керуючого органу ФФУ стала відмова від участі молодіжної збірної команди України в Кубку Співдружності, який проходитиме в січні 2015 року в Санкт-Петербурзі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7923 / 1.54MB / SQL:{query_count}