“Карпати” хочуть ліквідувати Прем’єр-лігу

Львівські “Карпати” звернулися до учасників чемпіонату з пропозицією на найближчих Загальних зборах проголосувати за ліквідацію Прем’єр-ліги

Клуб пропонує створити робочу групу з метою під час зимової паузи в чемпіонаті консолідовано виробити модель ефективного існування та подальшого розвитку елітного дивізіону.
Причини, з яких львівський клуб переконаний, що в нинішньому вигляді Прем’єр-ліга себе вичерпала:
1. Вкрай неефективна діяльність ПЛ в ключових питаннях створення комерційно успішного медіапродукту та пошуку спонсорів чемпіонату.
2. Постійні маніпуляції з Регламентом у частині організації змагань.
3. Втрата інструментів впливу та повноважень.
4. Непрозора фінансова політика Прем’єр-ліги.
5. Нераціональне використання коштів, отриманих від клубів.
“Карпати” обурені тим фактом, що за 5 років діяльності Прем’єр-ліги на функціонування свого апарату вона витратила 4,65 млн гривень. І це при тому, що в штаті цієї організації працює до 20 осіб.
Цікаво, що невдоволення роботою Прем’єр-ліги висловив і президент київського “Динамо” Ігор Суркіс, який вважає, що організація перетворилася у фарс. Він також пояснив, чому більшість власників клубів проігнорувала вибори президента Прем’єр-ліги.
“Президента Прем’єр-ліги повинні обирати власники клубів. Я дізнався, що вони не приїдуть на вибори, а відправлять своїх представників, тому і сам вирішив не їхати. Я навіть приготував краватку, але прийняв таке рішення”, – цитує Суркіса-молодшого espreso.tv. “Якщо президента Прем’єр-ліги обирають віце-президенти та інші, то виходить, що нам вона просто не потрібна. Я хочу, щоб була повага до київського “Динамо” та інших клубів”, – зазначив очільник динамівців.
За словами президента, якщо Данілов хотів пролонгувати свої повноваження, то він міг звернутися до клубів із проханням проголосувати. “Я нічого не маю проти Данілова. Прем’єр-ліга створена для того, щоб захищати клуби, а сьогодні ми перетворили це все на фарс. Я хочу, щоб зібрались усі власники клубів”, – підсумував Ігор Суркіс.
Нагадаємо, що 4 грудня було зірвано вибори президента української Прем’єр-ліги. Представники “Динамо”, “Дніпра” “Арсеналу”, “Карпат”, “Волині” і “Таврії” не з’явилися на засідання, в результаті чого проведення виборів стало неможливим.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8565 / 1.53MB / SQL:{query_count}