Старт без нагород

У суботу в Барселоні стартував чемпіонат світу з водних видів спорту

Збірна України наразі медалей не має, хоча шанси отримати нагороди в неї були. За межами п’єдесталу пошани опинилися Олександр Горшковозов та Дмитро Меженський в синхронних стрибках у воду з десятиметрової вишки, а також Ганна Письменська та Олена Федорова, які стрибали дуетом із триметрового трампліна. Четверте місце у сольній програмі синхронного плавання посіла Анна Волошина.
Результати виступів збірної України на останніх чемпіонатах світу з водних видів спорту були далекими від ідеальних. У 2009 році в Римі українські спортсмени взагалі залишилися без нагород. Через два роки у Шанхаї єдину “бронзу” нашій національній команді принесли Олександр Горшковозов і Олександр Бондар у синхронних стрибках із десятиметрової вишки.
Надію на те, що хоча б в стрибках у воду показники нашої збірної покращаться, подарувала першість Європи в Ростоку. Минулого місяця в Німеччині українці з чотирма золотими медалями, одним “сріблом” та двома “бронзами” посіли перше місце в загальному заліку національних команд.
Найвище підсумкове місце збірна України поки має у синхронному плаванні
В суботу у Барселоні в синхронних стрибках із триметрового трампліна Ганна Письменська та Олена Федорова змагалися у статусі віце-чемпіонок континенту. Їх підсумковий показник у кваліфікації – сьоме місце – не дуже засмучував: низька позиція українок була обумовлена провальним четвертим підходом. Після нього наші спортсменки взагалі стали 17-ми, але потім все ж пробилися до фіналу. Однак у вирішальній стадії Письменській та Федоровій вдалися лише найпростіші за рівнем виконання стрибки – із коефіцієнтом 2,0.
А ось посереднє виконання більш складних елементів відкинуло їх у підсумковому протоколі на десяту позицію. Від переможців змагань, китаянок Ши Тінмао та Ву Мінься, українки відстали на космічні 67,50 балів.
У чоловічих синхронних стрибках із десятиметрової вишки в українській “бронзовій” парі чемпіонату світу – 2011 відбулися зміни. Олександр Бондар, який у Шанхаї піднімався на п’єдестал пошани разом із Олександром Горшковозовим, нинішнього року сконцентрувався на змаганнях в інших видах програми цієї дисципліни. До того ж Бондар вже встиг досягти успіху: в Ростоку він став чемпіоном Європи в особистому заліку (з вежі 10 м), а друге “золото” взяв у дуеті з Юлією Прокопчук.
Вчора у синхронних стрибках з десятиметрової вишки разом із Горшковозовим виступав Дмитро Меженський. Пара, яка в червні виграла “бронзу” на континентальній першості, на турнірі, вищому за рангом, залишилася без медалей. У кваліфікації, чергуючи хороші стрибки із посередніми, Горшковозов та Меженський посіли п’яте місце. Виступ у фіналі українці завершили взагалі на шостій позиції. “Золото” ж у синхронних стрибках із десятиметрової вишки несподівано виграли німці Саша Кляйн та Патрік Хаусдінг. 
Найвище підсумкове місце збірна України поки має у синхронному плаванні, де Анна Волошина в суботу намагалася вхопитися за медаль в особистому заліку. Однак нагороди в соло, як це часто буває, розподілили між собою представниці Росії, Китаю та Іспанії. Волошина ж стала четвертою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8702 / 1.54MB / SQL:{query_count}