Ломаченко рятує “Отаманів”

Дуже важким для “Українських Отаманів” виявився матч чвертьфіналу Всесвітньої серії боксу (WSB) з “Бакинськими Вогнями”, що відбувся в столиці Азербайджану.

Дуже важким для “Українських Отаманів” виявився матч чвертьфіналу Всесвітньої серії боксу (WSB) з “Бакинськими Вогнями”, що відбувся в столиці Азербайджану. Українці після домашньої перемоги 5:0 поступалися в ході зустрічі 4:0, але у заключному поєдинку Василь Ломаченко впевнено розібрався зі своїм принциповим суперником Альбертом Селімовим. 
 Перемога українців над одним із головних фаворитів третього сезону WSB вивела їх на іншого фаворита – Italia Thunder. Перший поєдинок відбудеться на Апеннінах 13 квітня, а зустріч-відповідь – 19 квітня у Київському палаці спорту. 
Нагадаємо: обидві команди вже зустрічалися в цьому сезоні у рамках групового раунду. Тоді суперники обмінялися домашніми перемогами з рахунком 4:1. 
У іншому півфіналі виступить ще один представник українсько-італійської групи – казахстанська команда “Астана Арланс”. Її суперником буде “Мехіко Геррерос”. Фото: wsb
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8774 / 1.53MB / SQL:{query_count}