Містер у Донецьку ще на два роки

У Донецьку відбулася робоча зустріч президента “Шахтаря” Ріната Ахметова та головного тренера Мірчі Луческу, підсумком якої стало підписання нового контракту з наставником.

У Донецьку відбулася робоча зустріч президента “Шахтаря” Ріната Ахметова та головного тренера Мірчі Луческу, підсумком якої стало підписання нового контракту з наставником.

“Коли ми говорили про контракт, питання щодо грошей взагалі не ставили. Бо це не є головним ні для мене, ні для Містера. Мене цікавило лише одне питання: чи досягла ця команда максимуму, чи може вона зробити крок уперед? Містер відповів мені просто: “Я люблю наших уболівальників. Люблю наших гравців. Вірю у своїх помічників. Я переконаний у тому, що разом із клубом, об’єднавши зусилля, ми здатні завоювати нові вершини”, – прокоментував продовження контракту Рінат Ахметов. 
Сам Луческу теж не приховував радості від продовження контракту.
“Я задоволений, тому що таке продовження кар’єри видається оптимальним. Інші варіанти, а їх було кілька, передбачали ситуації, за яких потрібно було б на новому місці починати все з нуля, чого не хотілося б у моєму віці. Ніде, крім “Шахтаря”, мені не був би гарантований такий високий рівень довіри з боку президента клубу, і цьому рівню я намагаюся відповідати.
Що стосується команди, якій ось уже майже дев’ять років я віддаю весь свій досвід, душу та серце, вона має серйозний потенціал, і разом з тренерським штабом та футболістами ми зробимо все можливе, щоб втілити його в нові перемоги”, – заявив тренер “Шахтаря”. 
Зазначимо, що новий контракт з фахівцем підписаний на два роки – до літа 2015-го.
Мірча Луческу працює у “Шахтарі” з 2004 року. За цей час донецька команда шість разів ставала чемпіоном України, чотири рази вигравала Кубок України і стільки ж разів ставала володарем Суперкубку України, а також у 2009 році виграла Кубок УЄФА, після чого двічі виходила у плей-оф Ліги чемпіонів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7813 / 1.54MB / SQL:{query_count}