Бій року!

Хуан Мануель Маркес відправив у нокаут Менні Пак’яо

Хуан Мануель Маркес відправив у нокаут Менні Пак’яо

У ніч на неділю в Лас-Вегасі відбувся головний бій року в професійному боксі, в якому зійшлися дві легенди – філіппінець Менні Пак’яо та мексиканець Хуан Мануель Маркес. Це було вже четверте протистояння цих боксерів і  завершилося воно так, як мало хто сподівався. Менні Пак’яо на останніх секундах шостого раунду отримав потужний удар від свого суперника і опинився у важкому нокауті. Цей бій, а особливо шостий раунд і його кінцівка, через роки регулярно з’являтиметься в відеопідбірках найважливіших моментів в історії боксу.  

Бій почався досить спокійно, Пак’яо був активнішим, а Маркес працював від оборони. Проте в третьому раунді Маркес завдав сильного удару, після якого Пак’яо опинився у нокдауні. Але вже через  раунд Менні повернув “боржок” і вже мексиканець доводив рефері, що з ним все гаразд. До кінця п’ятого раунду Пак’яо виглядав набагато краще і завдав Маркесу більше сильних і точних ударів, після яких мексиканець ледве добрався у свій кут після гонга. Шостий раунд пройшов у спокійному темпі, проте на останній його секунді Маркес завдав точного удару справа, відправивши Пак’яо у глибокий нокаут, після якого той приблизно хвилину був непритомним. 

Компанія Compubox надала статистику ударів поєдинку. Пак’яо викинув 256 ударів, Маркес 246. Однак філіппінський боксер діяв набагато точніше, завдавши 94 влучних ударів, тоді як Маркес лише 52. За силовими ударами перевага Пак’яо також була відчутнішою – 68 точних зі 148 викинутих, Маркес – 41 точний удар зі 150 викинутих. 

Відразу після поразки Пак’яо головним питанням було чи захоче філіппінець після такої поразки продовжувати кар’єру боксера. Але промоутер Боб Арум розповів, що його підопічний не буде вішати рукавички на гачок. “Менні сказав, що хоче продовжувати битися. Якщо буде попит на п’ятий бій, і хлопці захочуть зробити це знову, то який кращий бій ми можемо організувати?” – запитав Арум. 

Зазначимо, що відразу після бою Пак’яо доставили в лікарню для томографії головного мозку.  Її результати, на щастя, показали що з боксером все гаразд. Після лікарні філіппінець повернувся у свій номер для вечері з сім’єю та перегляду відеозапису поєдинку. Після чого Пак’яо зробив заяву для преси:  “Перш за все я хочу подякувати Господу за те, що він зберіг здоров’я Хуану Мануелю Маркесу і мені під час нашого суботнього поєдинку. Хочу привітати Хуана Мануеля. Не буду шукати відмовок. Це був хороший бій, і він заслужив перемогу. Я думаю, що глядачі теж були переможцями. Хочу подякувати всім своїм шанувальникам за молитви і запевнити всіх у тому, що зі мною все гаразд. Я хочу відпочити, а потім я повернуся на ринг”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8004 / 1.55MB / SQL:{query_count}