Віддала сорок років львівському веслуванню

Сьогодні, у суботу, напередодні великого світлого Свята, минає дев’ять днів, як не стало Ганни Станіславівни Карбівник, світлої людини і справжнього педагога.

Сьогодні, у суботу, напередодні великого світлого Свята, минає дев’ять днів, як не стало Ганни Станіславівни Карбівник, світлої людини і справжнього педагога.

Львівський спорт зазнав втрати, коли на 62-му році після важкої хвороби відійшла у вічність багаторічний “коваль” людської спортивної долі, тренер і вихователь, яка до останніх днів приходила на роботу до рідного “Веслярика”, звідки у спортивний світ йшли її вихованці. 
Ганна Карбівник народилася у Наварії, свої молоді літа провела на цьому озері, ще у шкільні роки захопившись веслуванням під керівництвом одного із засновників веслування на байдарках і каное на Львівщині, заслуженого тренера України А. Дідуха. Вона навчалася в Національному університеті імені Івана Франка, але спорт не відпустив її вчителювати, і Ганна Станіславівна почала працювати дитячим тренером. Уперше в Україні разом із Валентиною Примак вони застосували новаторський бригадний метод роботи, який приніс обом у підсумку виховання більше двадцяти майстрів спорту, чотирьох переможців європейських першостей. Майже півсот­ні вихованців пані Ганни пішли вчитися на відділення веслування до Львівського училища фізичної культури Львівського університету фізкультури і, згодом самі ставали наставниками наступних поколінь веслярів. Майже дванадцять років працювала також з кращими львівськими веслярами у Львівській школі вищої спортивної майстерності.
Уся сім’я Карбівників була спортивно-веслярською: чоловік – Роман, майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонатів світу та Європи, донька Лілія – директор комплексної ДЮСШ “Колос”, та й онук Ростислав навчився перемагати на водних доріжках. Тепер вони, як і уся громада веслувальників нашого краю, опечалені втратою рідної людини. Хай земля їй буде пухом…
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8018 / 1.53MB / SQL:{query_count}