Ще один шанс Хею

Представники Віталія Кличка дали британцю три тижні на роздуми

Представники Віталія Кличка дали британцю три тижні на роздуми

Екс-чемпіону світу в двох вагових категоріях британцю Девіду Хею надали три тижні на те, щоб дати свою згоду на бій з чемпіоном WBC у суперважкій вазі українцем Віталієм Кличком. Про це розповів менеджер братів Кличків Бернд Бенте, BoxingScene.

31-річному британцеві дали час до середини грудня на те, щоб або погодитися на проведення дуже прибуткового бою в лютому чи березні наступного року, або забути про нього назавжди.

“Незалежно від того, що вирішить Хей, Віталій оголосить про свій наступний поєдинок через тиждень після того, як його брат Володимир проведе бій з Мормеком (цей поєдинок запланований на 10 грудня – “Пошта”)”, – сказав він.

“Це найбільший бій у суперважкій вазі, який захопив би публіку. Немає іншого бійця, який викликав би таку ж зацікавленість з боку британських телеканалів. Тайсон Ф’юрі не зацікавлений у поєдинку ні з одним із братів. Ми ведемо переговори, і Хей сказав, що вийде з відставки, щоб битися з Кличком”, – зазначив Бенте.

Цікаво, що тренер Володимира Кличка Емануель Стюард вважає, що Девід Хей не заслуговує на поєдинок зі старшим Кличком: “Девід не заслуговує на бій з Віталієм, тому що він провів жахливий бій проти Володимира. Але, на жаль, за тією інформацією, якою я володію, є дуже великі шанси на те, що такий бій відбудеться. Віталій дуже хоче закінчити роботу, розпочату Володимиром і нокаутувати Хея. Девід же, як мені здається, вийде на цей бій лише заради грошей”, – сказав він.

“Віталій більший за Володимира і теж має дуже потужний удар, але він постійно йде вперед і не вміє так добре рухатися, як Володимир, тому Девід може завдати йому певних труднощів, але тільки якщо він буде хоч щось робити, у чому я сумніваюся, пам’ятаючи його бій з Володимиром”, – цитує Стюарда boxingnews.com.ua.

Тим часом в Україні розгорнулася справжня боротьба за те, аби прийняти один з боїв братів Кличків. Як відомо, нещодавно Віталій Кличко заявив, що не проти провести бій на новому НСК “Олімпійський”, відразу про свою готовність заявили і представники “Донбас-арени”. Гендиректор донецького стадіону Олександр Атаманенко оголосив про те, що стадіон готовий прийняти бої володарів чотирьох поясів з основних боксерських версій українців братів Кличків.

“Ми зустрічалися і вели переговори з Klitschko Management Group ще на самому початку роботи, в першому сезоні, – цитує Атаманенка rbc.ua. – І я вважаю, що абсолютно правильно каже мер Донецька Олександр Лук’янченко: треба бути патріотом і проводити поєдинки не лише в європейських країнах, але і на батьківщині. Ми готові і будемо раді, якщо така подія відбудеться у нас. Проте ми переконані, що бізнес-модель, яка передусім визначається Klitschko Management Group, повинна відповідати не європейським реаліям, а українським. Так само, якщо поставити європейські ціни на квитки на бій Кличка, не упевнений, що збереться повний стадіон.

Нам би не хотілося спостерігати за напівпорожньою “Донбас-ареною”, і залишити без належної підтримки нашого спортсмена. Тому, якщо пропонуватиметься прийнятна для України бізнес-модель, зокрема і ціни на квитки, ми з радістю приймемо такий бій”. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7581 / 1.55MB / SQL:{query_count}