Усе чудово, крім суддів

Хокейний клуб “Леви“ програв “Беркуту“

Хокейний клуб “Леви“ програв “Беркуту“

Останніми днями у Новояворівську можна спостерігати справжній хокейний бум. За кілька тижнів зацікавлення хокеєм стрімко зросло завдяки матчам команди ”Леви”, яка представляє Львів. Новостворений колектив, який з’явився на мапі України наприкінці серпня, уже встиг  зробити чимало галасу виступами у ПХЛ, і тому не дивно, що у команди з’явилася  і своя фан-група, яка наразі хоч і не чисельна, проте щиро підтримує колектив.

У середу на ”Левів” очікувало справжнє випробування. До Новояворівська приїхав один із фаворитів чемпіонату – столичний ”Беркут”. Матч розпочався із шалених швидкостей, за якими явно не встигала суддівська бригада, яка інколи ухвалювала доволі не адекватні рішення. Із середини періоду судді раз за разом відправляли хокеїстів на лаву штрафників. А наприкінці  двадцятихвилинки нерви у хокеїстів не витримали, і справа дійшла до бійки. Щодо безпосередніх пристрастей на майданчику, то ”Леви” цілком могли першими відкрити рахунок, але гостей врятувала поперечина. Крім того, тривалий часу господарі грали у меншості, але перша сирена зафіксувала нічию 0:0. 

Другий період став ще більш завзятим у боротьбі. Безліч вилучень і сутичок призвела до того, що судді явно втратили контроль гри – не фіксували явних порушень або фіксували порушення, яких насправді не було. Саме через дуже спірне рішення арбітра  – вилучення ”лева” Дмитра Гнітька – ”Беркут” закинув шайбу. У грі п’ять на чотири Донован відбив кидки Шербатюка й Гніденка, однак упоратися із другим добиванням від Малова не зміг.  Господарі після пропущеної шайби значно додали. Вони подовгу розігрували шайбу в зоні суперника, проте відправити її у ворота так і не зуміли. 

Третій період знову минув під знаком помилок суддів. Спірні вилучення, неоднозначні рішення аж ніяк не сприяли гарному хокею. ”Леви” продовжували  атакувати, ”Беркут” усіма силами намагався втримати рахунок. Розв’язка відбулася за три хвилини до закінчення періоду. ”Беркут” залишився на хвилину й двадцять секунд утрьох і не вистояв: Остяков таки зумів відправити диск у ворота. А за хвилину до кінця періоду вилучили капітана галичан Дмитра Гнітька. Команди дограли період, а вже в овертаймі гості реалізували чисельну перевагу. У штовханині біля воріт після пасу Гніденка відзначився Сальников.

Як повідомляє isport.ua, після матчу стало відомо, що обидві команди хочуть написати скаргу в ПХЛ на суддівство, в якій вимагатимуть дискваліфікації арбітра. Цей матч продемонстрував: аби гра була видовищною і приносила задоволення, все-таки слід мати і якісних суддів. Інакше матч перетвориться у фарс.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7899 / 1.54MB / SQL:{query_count}