Олімпійський тиждень на Львівщині

Активно долучилися й вихованці Стрілківської школи-інтернату, що на Старосамбірщині. Насиченим на різноманітні спортивні заходи є Олімпійський тиждень на Львівщині. Особливо яскравими та пам’ятними для учасників такі заходи є в системі загальноосвітніх закладів області.

Активно долучилися й вихованці Стрілківської школи-інтернату, що на Старосамбірщині
Насиченим на різноманітні спортивні заходи є Олімпійський тиждень на Львівщині. Особливо яскравими та пам’ятними для учасників такі заходи є в системі загальноосвітніх закладів області. Та найбільшою опікою відділення НОК України у Львівській області є вихованці Стрілківської школи-інтернату Старосамбірського району, з якою підписано відповідну угоду про співпрацю.
12 вересня у цій школі, за активної підтримки дирекції, педагогічного колективу, регіонального відділення Олімпійської академії та відділення НОК України, розпочався загальношкільний Олімпійський тиждень.

Святкове відкриття Тижня почалося урочистим шикуванням учнів на алеї перед школою, де їх вітали керівництво школи, вчителі та гості свята. Серед почесних і довгоочікуваних гостей була учасниця зимових Олімпійських ігор 1994 р. Христина Подгрушна-Опьола (яка нині є стипендіатом НОК України), заступник начальника обласного комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Вовк, провідні спортсмени Старосамбірщини.
До церемоніального підняття олімпійського прапора та запалювання олімпійського вогню були запрошені найкращі спортсмени школи-інтернату.

Наймолодші учасники параду втішили показовим виступом-танцем з прапорцями. Старші школярі продемонстрували свою майстерність у майстер-класах з футболу, волейболу та баскетболу. Завершився перший день Олімпійського тижня у Стрілківській школі-інтернаті масовим пробігом.
Загалом усі діти та педагоги були надзвичайно задоволені спортивним святом у своїй школі. Але по-особливому стрілківські школярі раділи подарункам від НОК України – тематичним щоденникам, брошурам про Зимові юнацькі олімпійські ігри та іншою друкованою продукцією. За спортивне свято і цікаві подарунки усі були вдячні організаторам свята.
Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України
у Львівській областікоментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7300 / 1.55MB / SQL:{query_count}