Правда – ніщо, головне – імідж

Спортивний арбітражний суд не розглядатиме справи про начебто договірний матч “Металіст” – “Карпати” у термін з 14 до 16 вересня, як було заплановано раніше, повідомляє Інформаційний центр ФК “Карпати”.

Спортивний арбітражний суд не розглядатиме справи про начебто договірний матч “Металіст” – “Карпати” у термін з 14 до 16 вересня, як було заплановано раніше, повідомляє Інформаційний центр ФК “Карпати”.
Юридична фірма, що представляє інте­реси “Металіста”, звернулась із клопотанням про перенесення розгляду справи на 1 грудня 2012 року, мотивуючи це тим, що розгляд даного питання може негативно позначитись на іміджі України як країни-господарки Євро-2012. Федерація футболу України підтримала це клопотання, однак з поправкою на те, що Євро-2012 завершиться значно раніше, ніж закінчиться 2012 рік, тож запропонувала розглянути справу після завершення чемпіонату Європи, а саме 15 липня 2012 року.
ФК “Карпати” як один з апелянтів у справі також отримав право висловитись щодо доцільності або недоцільності перенесення справи. Проте деякі засоби масової інформації спотворили позицію львівського клубу, зазначивши, що “Карпати”, мовляв, також виступили за відтермінування розгляду справи. Це неправда. Швейцарські адвокати, які представляють інтереси ФК “Карпати”, скерували на адресу Спортивного арбітражного суду такого листа (цитуємо): “ФК “Карпати” не заперечує проти клопотання ФК “Металіст” призупинити розгляд справи до грудня 2012 року. Водночас ФК “Карпати” цієї пропозиції не підтримує, оскільки, на думку клубу, таке відтермінування суттєво віддалить винесення остаточного рішення у справі”.
Така позиція ФК “Карпати” продиктована тим, що львівський клуб, не заперечуючи права ФК “Металіст” звернутися з клопотанням про перенесення розгляду справи, в жодному разі цього клопотання не підтримав, адже не бачить вагомих підстав на користь того, аби розгляд даної справи переносили, і прагне, аби футбольна громадськість якомога швидше дізналась вердикт суду. Таким чином ФК “Карпати” залишив остаточне рішення щодо перенесення розгляду справи на розсуд Спортивного арбітражного суду. Будь-яке його рішення ФК “Карпати” буде виконувати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8309 / 1.54MB / SQL:{query_count}