Без шансів для поляка

Віталій Кличко успішно захистив титул чемпіона світу. У ніч із суботи на неділю у Вроцлаві відбувся чемпіонський поєдинок між власником пояса WBC у суперважкій вазі українцем Віталієм Кличком і поляком Томашем Адамеком.

Віталій Кличко успішно захистив титул чемпіона світу
У ніч із суботи на неділю у Вроцлаві відбувся чемпіонський поєдинок між власником пояса WBC у суперважкій вазі українцем Віталієм Кличком і поляком Томашем Адамеком. Попри доволі гучні заяви напередодні двобою, польський боксер, якого вважали ледь не останньою реальною загрозою домінуванню братів у королівському дивізіоні, виявився зовсім не готовий до того, що йому запропонував Кличко-старший. Чемпіон декласував опонента, не залишивши Томашу жодного шансу на перемогу. Таким чином Віталій вписав своє ім’я в історію боксу. Він приєднався до Джорджа Формана, який був єдиним в історії суперважковаговиком, котрий успішно захистив свій титул, маючи більше як 40 років (Форману було 46).
Щодо самого двобою Кличко-Адамек, то з перших хвилин стало зрозуміло, хто переможе в цьому поєдинку. Вже наприкінці  першої трихвилинки Віталій добряче струсонув поляка – Адамек похитнувся, але рівновагу зберіг. Далі стало зрозуміло, що Томаш зробив ставку на роботу в корпус суперника й подальше продовження вгору. Але всі його спроби натикалися на джеб українського боксера, що не давав, здавалось би, більш швидкісному суперникові (а насправді це виявилося не зовсім так) скорочувати дистанцію. У другому раунді після непоганої серії у виконанні поляка настала черга Віталія, який своїм ударом змусив Адамека похитнутися. Томаш дивом не впав на підлогу – встояти йому допомогли канати. Але в цей момент було помітно, що Віталій злякався, аби бій не завершився рано, і відступив назад.
У наступних раундах істотних змін не відбулося – Віталій упевнено домінував над суперником і постійно контратакував, випереджаючи польського бійця, якщо той наважувався на атаку.
У шостому раунді Адамек побував таки у нокдауні, але спробу Віталія завершити почате перервав гонг. Усе свідчило про те, що в цьому бою Томашеві вже нічого не допоможе. Однак у восьмому раунді трапився інцидент, який змусив понервувати вболівальників українського боксера. Віталій опинився на підлозі. Однак заслуги його суперника в цьому не було – Кличко просто оступився. Відразу ж згадалися травми 40-річного боксера і те, що дві поразки в його кар’єрі були саме через те, що він фізично не міг продовжувати бій. Проте, на щастя, Віталій вийшов на дев’ятий раунд і з іще більшим завзяттям накинувся на Томаша. Два раунди тотального побиття – і за 40 секунд до кінця десятої трихвилинки рефері зупинив зустріч, зафіксувавши чергову перемогу українця.
Після бою 40-річний Віталій  Кличко заявив, що вже незабаром назве ім’я свого наступного суперника. “Віддаю належне стійкості Томаша, – зазначив він. – Я думав, що нокаутую його протягом трьох раундів. Виходячи на черговий раунд, був упевнений, що він для Томаша виявиться останнім. Але Адамек виявився міцним хлопцем. Він дійсно заради перемоги пішов до кінця. Бажаю йому удачі в майбутньому. Протягом найближчих кількох тижнів визначуся зі своїм майбутнім суперником”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7510 / 1.55MB / SQL:{query_count}