Футбольне свято у Стрию

У Стрию відбулося спортивне свято – тут відзначали сторіччя створення одного з найстарших футбольних клубів України. Адже “Скала” була заснована восени 1911 р., і свій перший матч команда провела вже 22 жовтня того року.

У Стрию відбулося спортивне свято – тут відзначали сторіччя створення одного з найстарших футбольних клубів України. Адже “Скала” була заснована восени 1911 р., і свій перший матч команда провела вже 22 жовтня того року. Клуб пережив злети і падіння, закриття і відродження, але, відновлений на хвилі національного відродження 1989 р., існує донині і бере участь в українській першості, виховує здібну молодь. Дитячі академії футболу стрийського клубу нині створені і діють у десяти містах краю. Сьогоднішні успіхи клубу пов’язані з активною діяльністю президента клубу, голови відділення НОК України у Львівській області  Миколи Кмітя та його колег, які мріють не тільки відродити колишню славу сторічного клубу, але й надати йому нового імпульсу.
Організатори свята запросили на зустріч ветеранів стрийського футболу, клубні команди усіх вікових категорій, усіх осіб, які працювали в клубі. Виконавчий директор відділення НОК Ярослав Кашуба зачитав вітального листа від президента Національного комітету України Сергія Бубки та передав від нього подяку і спеціальний кубок.
Згодом кілька тисяч глядачів гаряче вітали учасників футбольного матчу між ветеранами прославленого київського “Динамо” на чолі з Володимиром Трошкіним, Олегом Саленком, Віталієм Косовським, Сергієм Беженаром та ветеранами “Скали”. Право почесного першого удару мав найстарший стрийський  футболіст – 87-річний Мирон Подубинський.  “Динамівці” перемогли – 5:1, але задоволеними були усі: і глядачі, й футболісти, які зробили пам’ятні фото та, за традицією, обмінялися футболками.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7850 / 1.53MB / SQL:{query_count}