Поштовх до розвитку хокею на Львівщині

У Львові на базі Львівського автобусного заводу створено хокейну команду, яка виступатиме у Професійній хокейній лізі України. Поки що триває комплектація команди, тренером якої запрошено 33-річного білоруського фахівця Дениса Булгакова.У Львові на базі Львівського автобусного заводу створено хокейну команду, яка виступатиме у Професійній хокейній лізі України. Поки що триває комплектація команди, тренером якої запрошено 33-річного білоруського фахівця Дениса Булгакова. Про новостворену професійну команду, про перспективи розвитку найшвидшої гри на планеті у Львові та області, а також про талановиту хокейну молодь розповідає президент Федерації хокею Львівської області Микола Романюк.

– Створення професійної команди на Львівщині однозначно дасть великий поштовх для розвитку хокею в нашому регіоні. Адже це пропаганда здорового способу життя, це пропаганда хокею, а також  виховання  дітей на хокеї. Вже наступного року наші діти будуть грати на чемпіонаті України, і вони повинні мати своїх кумирів серед хокеїстів, дивитися та відточувати майстерність, беручи приклад із дорослих хокеїстів. А поки що вони не бачать живого хокею, не мають на кого рівнятися. Звісно, що є аматорська хокейна ліга, але це не той рівень…

– Хокей – це олімпійський вид спорту. Як Ви вважаєте, чи зможемо ми в майбутньому побачити в олімпійській команді вихованців нашої хокейної школи?

– Ми вже таку мету перед собою поставили, щоб кількох  вихованців 2001 року народження, яких набираємо для  нашої дитячої хокейної школи «Галичина», побачити у складі національної збірної команди України в себе на Олімпіаді. Це, звісно, за умови, якщо ми отримаємо право проводити Олімпійські ігри в Україні. Наша дитяча команда «Галичина» поки що йде на рівні із дитячою командою київського «Сокола». Ми обмінюємося перемогами та поразками із киянами. Тому бачимо перспективи і сподіваємося, що наші вихованці гратимуть у національній збірній України.

– Як Ви вважаєте, якщо Україна здобуде право проводити Олімпійські ігри 2022 року, Львівщина встигне побудувати потрібну кількість льодових палаців?

– Гадаю, що встигне і таки буде збудовано необхідну кількість льодових арен. Головне в цьому питанні – бажання. А підтримка з боку влади на даний момент є.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7908 / 1.54MB / SQL:{query_count}