Вишкіл до Євро-2012

У серці  Львова міліціянти приборкали футбольних фанатів. Саме за такою легендою відбулось моделювання дій зведеного загону ГУ МВСУ у Львівській області та внутрішніх військ МВС України з відпрацювання єдиного підходу при вирішенні завдань з локалізації та ліквідації масових заворушень у Львові під час проведення Євро-2012.Саме за такою легендою відбулось моделювання дій зведеного загону ГУ МВСУ у Львівській області та внутрішніх військ МВС України з відпрацювання єдиного підходу при вирішенні завдань з локалізації та ліквідації масових заворушень у Львові під час проведення Євро-2012.

За сценарієм навчань, у центральній частині Львова на літньому майданчику одного з кафе на просп. Свободи відпочивала група вболівальників однієї з футбольних команд. У цей же час цим проспектом колоною пересувалась група вболівальників іншої футбольної збірної. Між цими групами вболівальників розпочалась словесна перепалка із взаємними образами, яка поступово переросла в бійку, масові погроми магазинів, пошкодження припаркованого  автотранспорту та побиття перехожих громадян.

Оцінивши ситуацію, керівництво обласного управління міліції приймає рішення про вжиття заходів щодо припинення масових заворушень за допомогою зведених загонів, підрозділів органів внутрішніх справ та внутрішніх військ МВС України. Про це «Пошті» розповів офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Західного територіального командування ВВ МВС України Олег Тіхов.

Загалом під час навчань брало участь понад 1000 міліціонерів Львівщини, зокрема, спецпідрозділи «Беркут», «Грифон» та близько 500 військовослужбовців полку внутрішніх військ МВС України.

Метою навчань було вдосконалення знань та навичок із організації та управління підпорядкованими силами, взаємодії між структурними підрозділами та надання практичних дій зведеним загоном та підрозділів внутрішніх військ МВС України під час можливих порушень громадського порядку в період проведення Євро-2012.

У завершальній фазі навчань структурні підрозділи органів внутрішніх справ та внутрішні війська МВС вжили заходи щодо припинення масових безладів, найбільш активних правопорушників було затримано.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8004 / 1.54MB / SQL:{query_count}