Останнє засідання

Внесенням змін до бюджету завершили депутати п’ятого демократичного скликання Львівської обласної ради свою каденцію.

Внесенням змін до бюджету завершили депутати п’ятого демократичного скликання Львівської обласної ради свою каденцію.

“Депутати облради затвердили запропоновані відповідно до бюджетної ситуації показники обласного бюджету на 2010 рік. Вони не були великі. Були деякі коригування кошторису обласних установ, що дозволило нам забезпечити працівників бюджетної сфери 100% зар­платою. Також ми забезпечили видатки на енергоносії для деяких установ. Найголовніше, що у сфері медицини нам вдалося вишукати 4 млн грн для безперебійного надання процедур гемодіалізу, бо дещо збільшилась кількість тих, хто потребує цих процедур”, – заявив начальник Головного фінансового управління Львівської ОДА Олег Демків.

Після ухвалення цього питання депутати розбрелися кулуарами ради, поринувши у свої розмови. Хтось спілкувався з журналістами про підсумки  своєї діяльності, хтось – про майбутню каденцію. Більшість присутніх, попри все, позитивно оцінювали діяльність складу ЛОР і говорили про те, якою б мала бути рада наступного скликання. Ті депутати, які, за підсумками виборів, не потрапили у раду, вже не були такими веселими, як раніше. Багато хто з “непрохідних” узагалі не з’явився на засідання.

“Хотілося б більше сконцентруватися на ключових, визначальних для області об’єктах і програмах. У нас основний недолік попереднього періоду роботи – розпорошення бюджетних коштів. Є сотні різних об’єктів, які фінансуються з бюджету розвитку, з різних цільових фондів. А ресурси треба зосередити на ключових видатках”, – вважає Олег Демків.

“Не дивлячись, що закон, за яким ми обиралися і за яким ми працювали у раді V скликання, мав дуже багато протиріч, ми пройшли цю каденцію дуже достойно. У нас не було зривів у роботі, ми ніколи не затримували розгляд важливих для області питань. Також рада прийняла три фундаментальні документи: стратегію розвитку Львівщини, на основі цієї стратегії – угоду між Львівською областю і урядом. І, це дуже важливо, ми – першими в Україні замовили, розробили і затвердили схему планування території області. Ми мали цікаві програми у сфері соцзахисту, освіти, охорони здоров’я. У співпраці з органами місцевого самоврядування завершили формування мережі ФАПів області. Тому вважаю, що рада V скликання виконала своє завдання перед громадою”, – так прокоментував діяльність ЛОР V скликання її голова Мирослав Сеник.

На думку голови Львівської ОДА Василя Горбаля, із радою V скликання співпраця теж була нормальною.

“Якби ми трохи довше працювали із депутатами цього скликання, то було б легше, і ми б працювали конструктивніше. Бо що довше люди працюють в одному колективі, то краще розуміються і “притираються” один до одного. А щодо наступного складу – подивимося. Думаю, що співпраця буде якіснішою”, – сказав Василь Горбаль.

Він також прокоментував результати, які здобула Партія регіонів на виборах. Як відомо, тепер в облраді буде десятеро представників цієї політичної сили.

“Трохи мало. Але всі ці люди є авторитетні, поважні, здатні виїхати в той чи інший населений пункт і вирішувати ті чи інші питання”, – підкреслив губернатор.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8110 / 1.55MB / SQL:{query_count}