22 однофамільці балотуються до сільради

У селі Серники Рівненської області в депутати сільради балотується 17 Полюховичів, ще п’ятеро з таким же прізвищем балотуються на голову сільради

У селі Серники Рівненської області в депутати сільради балотується 17 Полюховичів, ще п’ятеро з таким же прізвищем балотуються на голову сільради. Про це повідомляє інформаційний відділ Рівненської обласної організації Комітету виборців України, передають “Українські новини”.

Сільська виборча комісія села Серники Зарічненського району Рівненської області зареєструвала 17 з 25 кандидатів у депутати сільської ради з прізвищем Полюхович, а також 5 з 7 кандидатів на голову Серниківської сільської ради з прізвищем Полюхович.

Згідно з повідомленням, два кандидати на посаду голови сільради є повними тезками – Полюхович Іван Іванович. Вони обидва мають ту саму освіту, місце проживання, обидва безпартійні і є самовисуванцями. Дані про цих кандидатів відрізняються лише датою народження і основним місцем роботи. Тервиборчком запропонував внести до бюлетенів для голосування напроти прізвищ кандидатів їх вуличні прізвиська, проте вносити такі дані до бюлетеня заборонено чинним законодавством.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8278 / 1.52MB / SQL:{query_count}