На стартІ

Наразі до місцевих виборів краще готуються політичні партії, а не Центральна виборча комісія, яка ще досі формує обласні ТВК

Наразі до місцевих виборів краще готуються політичні партії, а не Центральна виборча комісія, яка ще досі формує обласні ТВК.

– Підготовка місцевих виборів проводиться у доволі стислі терміни. Партії  вчасно подали кандидатури в ТВК.  Водночас формування територіальних виборчих комісій ще триває. А поки не буде зареєстровано ТВК, говорити про фінансування не можна, адже казначейство має комусь перераховувати гроші, – зазначила Оксана Дащаківська, виконавчий директор Комітету виборців України у Львівській області.

Своєю чергою, Ярослав Любенко, який  очолював територіальну виборчу комісію у Львівській області під час президентських виборів, запевнив:  проблем з організацією не виникне.

– У нас є затверджений план дій, і ми від нього не відстаємо. Вже сформований склад обласної ТВК. Зараз визначаються лише з керівником, заступником і секретарем. Щодо фінансування, то впевнений – воно буде достатнім, – резюмував Ярослав Любенко.

Скільки конкретно потрібно коштів, щоб організувати вибори на Львівщині, пан Любенко не зміг повідомити. Натомість, як повідомляє Центральна виборча комісія, загалом  у бюджеті на 2010 рік для підготовки та проведення місцевих виборів передбачено один мільярд 40 мільйонів гривень. Однак після проведення Мінфіном спільно з ЦВК оптимізації обсягу видатків на місцеві вибори виділили один мільярд 24 мільйони гривень. Цей обсяг  визнали достатнім для забезпечення підготовки та проведення місцевих виборів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8145 / 1.53MB / SQL:{query_count}