Наливайченко приведе “Нашу Україну” до влади?

Досі більше відомий, як екс-керівник СБУ, Валентин Наливайченко узявся власноруч захищати права громадян і закликав до цієї роботи й решту політичних сил України

Досі більше відомий, як екс-керівник СБУ, Валентин Наливайченко узявся власноруч захищати права громадян і закликав до цієї роботи й решту політичних сил України.

“Громадська ініціатива “Оновлення країни” свідомо не йде шляхом створення власного партійного проекту. Ми не поглиблюватимемо розкол у патріотичному русі. Ми відкриті до діалогу з усіма патріотичними силами заради єдності та української перемоги”, – йдеться у резолюції щодо координації дій патріотичних партій на місцевих виборах, яку прийняли представники та лідери громадських, професійних організацій і місцевих ініціатив.

Також учасники Форуму ухвалили проект Народної програми оновлення країни – план подальших конкретних дій.

Цей документ – результат зустрічей в областях України з трудовими колективами, громадськими організаціями, місцевими ініціативами, профспілками, а також анкетування громадян.

За повідомленнями анонімних джерел, на які посилаються деякі ЗМІ, Валентин Наливайченко, найімовірніше, очолить партію “Наша Україна”. Нагадаємо, що минулої суботи президія політичної ради партії “Наша Україна” подала у відставку. Таке рішення було ухвалено одноголосно на засіданні політради партії. Лідер партії Віктор Ющенко, виступаючи на засіданні політради, закликав однопартійців дати оцінку діяльності партії під час президентської виборчої кампанії та визначити пріоритети подальшої діяльності. Досі раду “Нашої України” очолювала Віра Ульянченко, але тепер це крісло вакантне, і його пророкують саме Валентину Наливайченку. Чи буде він призначений на цю посаду, стане відомо лише 24 вересня, коли відбудеться з’їзд партії. А от чи зможе Наливайченко реанімувати колись потужну політичну силу і не зникнути з політичної сцени, покажуть вибори 31 жовтня.

Юлія Горбатюк

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8376 / 1.54MB / SQL:{query_count}