Звички влади не змінюються

Історія свідчить, що теперішня влада нічим не краща від попередньої – призначення на високі посади родичів і знайомих триває.

Історія свідчить, що теперішня влада нічим не краща від попередньої – призначення на високі посади родичів і знайомих триває.

Останнім таким фактом стало призначення сина лідера Компартії України Петра Симоненка Андрія на посаду першого заступника голови Державного агентства України з інвестицій і розвитку. Про це повідомляє інформагенція Ліга.

Державне агентство з інвестицій є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері інноваційної діяльності. У травні Кабмін перейменував Державне агентство з інвестицій та інновацій на Державне агентство з інвестицій і розвитку.

Серед інших родинних кадрових призначень цієї влади варто згадати про доньку регіонала та колишнього мера Макіївки, а нині прем’єр-міністра Криму Василя Джарти, яку Віктор Янукович влаштував працювати до Господарського суду Києва.

А заступником міністра надзвичайних справ вже працює син Ганни Герман Микола Коровіцин. Наприкінці квітня Віктор Янукович призначив Ігоря Рафальського головою Обухівської районної державної адміністрації Київської області. Як відомо, брат Рафальського Олег працює заступником голови адміністрації Президента.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8055 / 1.53MB / SQL:{query_count}