Про назву подумали заздалегідь

Міському голові Львова Андрію Садовому вкотре вказали на його місце

Міському голові Львова Андрію Садовому вкотре вказали на його місце. Нещодавно він заявив, що отримав кілька пропозицій від відомих транснаціональних компаній, які готові взяти участь в аукціоні на право назви стадіону у Львові до Євро-2012. Мер наголосив, що з етичних міркувань наразі не називатиме цих компаній. Лише зазначив, що вони мають свої активи і в Україні.

– Питання назви стадіону у Львові до Євро-2012 – достатньо непросте. У світі є різні приклади. Один з них, це коли називають стадіон на честь футбольного клубу, який його збудував. Другий варіант – коли оголошують аукціон на право назви стадіону. Це право можна продати на три роки, 5 чи 10 років. Чи дамо назву львівську, чи продамо право назви, питання наразі відкрите. Ми маємо ще час – цілий рік, – розповів міський голова.

Андрій Садовий зазначив, що питання назви стадіону у Львові буде вирішено спільно з Львівською ОДА та Національним агентством з підготовки до Євро-2012. Однак очільника міста відразу “заспокоїв” віце-прем’єр з Євро-2012 Борис Колесников, який дав зрозуміти, що усе, що стосується стадіону, це справа держави, а не Андрія Садового і назва стадіону теж належить державі.

Щоправда, чиновник додав, що не виключає того, що сам факт продажу назви цілком можливий: “Клуби світу не соромляться продавати назви стадіону, якщо це приносить гроші. Я думаю, це цілком доречно”. Водночас Колесников вважає правильним, аби питання про продаж назви ставилося після будівництва стадіону.

Ідея з продажем назви стадіону далеко не нова. Так, свого часу стадіон в Запоріжжі після реконструкції отримав назву “Славутич-арена”. Своє рішення міська рада Запоріжжя пояснила тим, що назву Славутич раніше мала річка Дніпро, яка тече через місто. Однак не останню роль у виборі зіграло і те, що комбінат “Славутич” виділив 1,9 млн доларів на техніку для нового стадіону. Цікава історія і зі стадіоном лондонського “Арсеналу” – після будівництва він одержав назву “Емірейтс стедіум” як мінімум на найближчі 15 років, після того, як клуб 5 жовтня 2004 року уклав спонсорську угоду з “Емірейтс Ейрлайн” на 100 мільйонів фунтів стерлінгів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9546 / 1.54MB / SQL:{query_count}