У Криму нова коаліція

Більшість утворили фракції блоків “За Януковича”, Куніцина і Наталії Вітренко “Народна опозиція”, фракції “Союз” і “Солідарність”, а також група “Російська єдність”

У Верховній раді Криму створено коаліцію. Більшість утворили фракції блоків “За Януковича”, Куніцина і Наталії Вітренко “Народна опозиція”, фракції “Союз” і “Солідарність”, а також група “Російська єдність”. Про це на брифінгу в Сімферополі повідомив голова Верховної ради Криму Володимир Константинов.

Угоду підписали фракції: 34 депутати від блоку “За Януковича”, 10 – від Блоку Куніцина, 10 – від фракції “Союз”, 4 – від фракції “Солідарність”, 4 – від блоку Наталії Вітренко “Народна опозиція” і 14 депутатів від групи “Російська єдність”. Разом 76 депутатів (усього в раді Криму 100 депутатів).

У коаліцію не ввійшли фракції Блоку Юлії Тимошенко, комуністи і Курултай-рух. Спікер кримського парламенту зазначив, що фракції об'єдналися для реалізації програми Президента Віктора Януковича “Україна для людей”.

“Щодо цієї програми в нас немає протиріч, за всіма основними позиціями програми ми єдині”, – заявив Константинов.

Голова ради додав, що коаліціянти домовилися про взаємодію політичних сил на регіональному рівні – у міських і селищних радах Криму.

Нагадаємо, раніше кримський парламент вніс зміни до Конституції автономії, згідно з якими в тексті російською мовою назва кримського парламенту змінюється з “Верховна рада Автономної Республіки Крим” на “Верховный совет Автономной Республики Крым”

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7781 / 1.53MB / SQL:{query_count}