“Єдиний центр” об’єднає Схід і Захід

Партія нового типу, де нема місця популізму та політичним конфліктам, партія, яка все робитиме для того, аби народ відчув, що влада працює для кожного громадянина. Саме так позиціонує себе на політичному полі України партія "Єдиний центр". З'їзд новоствореної політичної сили відбувся минулої суботи у Києві. На урочистості у столичному палаці "Україна" прибуло понад дві тисячі делегатів з усіх регіонів держави. Результатом першого з'їзду партії стало обрання головою ЄЦ народного депутата Ігоря Кроля та робочих органів партії.

Партія нового типу, де нема місця популізму та політичним конфліктам, партія, яка все робитиме для того, аби народ відчув, що влада працює для кожного громадянина. Саме так позиціонує себе на політичному полі України партія "Єдиний центр". З'їзд новоствореної політичної сили відбувся минулої суботи у Києві. На урочистості у столичному палаці "Україна" прибуло понад дві тисячі делегатів з усіх регіонів держави. Результатом першого з'їзду партії стало обрання головою ЄЦ народного депутата Ігоря Кроля та робочих органів партії.

ЗІК
ec.jpg

  

Уряд не може очолювати кандидат у президенти

"Людям набридло спостерігати за конфліктами у Верховній Раді, набридло слухати про успіхи чергового уряду, але не відчувати їх. У нас немає об'єд­наної політичної еліти, яка б не на словах, а на ділі працювала для країни. Тому ми формуємо єдину команду, щоб сказати: так далі працювати не можна", - такими словами голова "Єдиного центру" Ігор Кріль почав свій виступ перед делегатами з'їзду.

Упродовж останніх років в Україні змінилося кілька урядів, але користі від такої ротації українці не відчули жодної.  

"Переважно їх очолювали кандидати у президенти. Уряд, який очолює кандидат у президенти, приречений конфліктувати з чинним президентом. Головна мета такого уряду - це особистий рейтинг свого прем'єра. Так було і є при обох урядах Тимошенко, так було і при уряді Януковича. Народ від цієї боротьби отримував лише високу інфляцію та падіння рівня життя", - наголосив Ігор Кріль. За його словами, лише один уряд працював для держави та її громадян - уряд Юрія Єханурова. Тоді країна перебувала у спокої.  

"Все це підтверджує, що основною проблемою нашої країни є фальстарт президентської виборчої кампанії", - додав голова.

Утім, політизація роботи Кабінету Міністрів не єдина біда держави, кажуть у "Єдиному центрі".

"Наступна проблема увійшла у наше життя разом із словом "коаліція" 2006 року та разом із пропорційною системою виборів. З того часу і політики, і народ переймаються лише одним питанням: яка коаліція краща? А ситуація тим часом все погіршується, - зазначив Ігор Кріль. - Ми разом з вами зібралися для того, щоб вирішити всі ці проблеми".

"Популізм задовго до президентських виборів став філософією, керунком до дій уряду й опозиції, - додає до слів свого колеги народний депутат, член ЄЦ Леся Оробець. - Мені страшно, коли Кабмін перетворюють на агітаційний майданчик".

"Саме тому ми створили нашу партію, бо ми інші", - наголосила депутат. "Галас і провокації навколо "Єдиного центру" є насправді визнанням нашої сили та перспективи", - додала Леся Оробець.  

"Єдиний центр" за президентсько-парламентську республіку

Україні потрібна Конституція, яку мають підготувати фахівці з конституційного права, а потім своє слово мають сказати політики та народ на референдумі. Вибори до парламенту потрібно проводити за відкритими партійними списками та пропорційно-мажоритарною виборчою системою. "Люди повинні знати, кого обирають, а ті, кого обрали, мають знати, перед ким вони відповідальні. Ці зміни зупинять політичну кризу та повернуть відповідальність в українську політику", - заявив головний "центрист".

Ці слова були підтримані хвилею оплесків делегатів з'їзду.

"Єдиний центр" має на меті зупинити спекуляції навколо мовного питання у державі, а "минуле не повинно розколювати країну, ми повинні припинити політичні маніпуляції фактами історії. Влада і полі­тики насамперед мають забезпечити достойний рівень життя усім, хто воював і будував нашу Батьківщину" (Ігор Кріль). Партія має на меті запровадити механізм реалізації в Україні Європейської хартії розвитку регіональних мов, яка буде враховувати мовно-культурні особливості кожного регіону. Україна повинна лише виграти від співпраці з різними системами колективної безпеки, наголошують у ЄЦ. "Але тільки український народ на референдумі має відповісти, до якої колективної безпеки країна має приєднатися", - зазначив Ігор Кріль.

Вихід з кризи через "єдиноцентризм"

"Особисте щастя кожного громадянина має бути пріоритетом для держави, - вважає голова ЄЦ. - Ми любимо Україну і зробимо все, щоб кожен її громадянин пишався своєю Батьківщиною".

На думку "центристів", сьогодні людство не виробило ідео­логії, яка б розв'язала всі наші проблеми. Тому "Єдиний центр" пропонує суспільству свою об'єднавчу ідеологію, спрямовану не на взаємне поборювання, не на конфлікти, не на політизацію усіх галузей життя суспільства і держави, а на об'єднання. Назва цієї ідеології "єдиноцентризм".

"Це ідеологія правди, єднання, патріотизму та прагматизму. Це ідеологія, яка об'єднає всіх патріотів, незалежно від того, де вони живуть, якою мовою спілкуються та якої вони віри", - переконаний Ігор Кріль. Уже сьогодні "Єдиний центр" об'єднав понад 12 тисяч громадян, і лави партії стрімко поповнюють громадяни, які поділяють цінності політичної сили та прагнуть навести лад у державі. Як зазначив у вступному слові Ігор Кріль, людям набридло спостерігати за тим, що відбувається у державі, люди прагнуть змін. У "Єдиному центрі" об'єднуються, незалежно від політичного минулого, не на основі квот та посад, а заради спільної мети. "Ми є тією командою, яка об'єднає Схід і Захід", - наголосив голова ЄЦ.

Варто нагадати, що сьогодні у "Єдиний центр" вступило чимало авторитетних українців, які зробили для розвитку держави більше, ніж політики при владі.

"Ми відкриті для всіх, для кого відповідь на запитання, у якій державі житимуть мої діти та онуки, є моральною основою життя", - зазначив Ігор Кріль.

Партія готує серйозний кадровий резерв. "У нас є як мінімум кілька людей, які можуть очолити уряд або парламент, і, переконаний, вони будуть успішно працювати. У нас є серйозна лава запасних на будь-які посади", - відзначив голова ЄЦ. Він також додав, що "Єдиний центр", на відміну від решти українських політичних сил, є не партією вождів, а полі­тичною силою нового командного формату.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8309 / 1.6MB / SQL:{query_count}