Справа, шита біло-блакитними нитками

Збігом обставин називає лідер фракції Партії регіонів Олег Єфремов кримінальне переслідування Андрія та Олени Парубіїв

Збігом обставин називає лідер фракції Партії регіонів Олег Єфремов кримінальне переслідування Андрія та Олени Парубіїв 

Історію з арештом сестри народного депутата від фракції НУ-НС Андрія Парубія Олени та порушення кримінальної справи проти самого обранця аж ніяк не можна назвати збігом обставин. Це вже, радше, скидається на переслідування за політичною ознакою, враховуючи те, що Андрій Парубій опозиційний політик, який останнім часом аж надто відкрито виступає проти чинної влади. Згадати хоча б метання димових шашок у парламенті у “чорний вівторок”.

А саме збігом обставин називає лідер фракції Партії регіонів Олег Єфремов кримінальне переслідування Андрія та Олени Парубіїв.

“На мій погляд, це дійсно є збігом обставин і нічого більше. За тією інформацією, яку я маю, надійшла відповідна заява на працівників податкової інспекції, яких підозрюють в отриманні хабара. На жаль або на щастя, там опинився той фігурант, про якого ви кажете”, – заявив регіонал.

Сестра Андрія Парубія Олена працює начальником управління з роботи з фізичними особами департаменту податкової інспекції Сихівського району Львова. 18 травня УБОЗ МВСУ у Львівській області затримав її за підозрою у вимаганні винагороди разом з іншими двома працівниками Сихівської податкової інспекції ДПА міста Львова. Іншими словами, затримали сестру нардепа, запідозривши її у вимаганні хабара. Проти Олени Парубій порушено кримінальну справу за ст. 368 Кримінального кодексу (отримання хабара).

У вівторок увечері в ефірі “5 каналу” заступник глави адміністрації Президента України Ганна Герман повідомила, що сестру нардепа звільнено з-під варти.

“Нехай правоохоронні органи з’ясовують, що там сталося, чи був хабар, в отриманні якого її звинувачують, чи не був, але ми зробили все, щоб її відпустили”, – сказала вона.

Ганна Герман навіть досить тепло відізвалася про сім’ю Парубіїв: “Я знаю її
(Олену – “Пошта”) давно. Вона росла без мами. Вони з Андрієм були сиротами. Це дуже хороші люди. Андрій дуже хороша людина, і я не пам’ятаю, щоб він навіть муху образив у своєму житті”, – наголосила Ганна Герман. Вона сподівається, що стосовно цих людей “все буде зроблено згідно із законом”.

“Я не хочу, щоб ми уподібнилися “помаранчевим”, які садили за ґрати невинних… І ми зробимо все, щоб ніхто невинно не постраждав”, – сказала вона.

Як повідомив “Пошті” Андрій Парубій, зараз його сестра перебуває у лікарні, у неї проблеми із серцем і гіпертонічний криз. Лікарі не пустили до неї працівників прокуратури. Стосовно ж засідання Регламентного комітету Верховної Ради України, на якому мали розглянути питання зняття недоторканності з Андрія Парубія та Юрія Гримчака, то учора на це засідання не з’явився генеральний прокурор. Відтак сьогодні з нардепів-нунсівців недоторканності не зніматимуть.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8059 / 1.55MB / SQL:{query_count}