Ющенко визначиться

Президент Віктор Ющенко обі­цяє до літа визначитися, чи брати участь у наступних виборах глави держави.

Президент Віктор Ющенко обі­цяє до літа визначитися, чи брати участь у наступних виборах глави держави. "В середині літа у нації буде шикарний вибір кандидатів, і тоді я апелюватиму до людей: якою повинна бути Україна, яка у неї дорога і хто може краще відстояти цей інтерес. Тоді варто говорити про мою кандидатуру", - сказав ниніш­ній глава держави в інтерв'ю журналу "Кореспондент".

На його думку, на цьому етапі, в умовах економічної кризи в країні, "політики не повинні ставити своїм пріоритетом підготовку до президентських виборів".

"Рішення про участь в наступних президентських виборах поки не до часу. Я прийшов в українську по­лі­тику з однією метою - вивести країну на шлях економічних і громадських свобод, реалізації тих політичних цінностей, які формують демократичне майбутнє України. Я можу підтвердити лідерство в нації тільки на принципах тих цінностей, які народ бачив під час Помаранчевої революції", - сказав тоді Ющенко.

Натомість Президент розкритикував прем'єр-міністра:  "Велика помилка для прем'єр-міністра сьогодні займатися президентськими виборами. Переконаний, що судити будуть - хто гідний, хто не гідний - тільки за твоїми справами, а не за демагогією, не за популізмом, не за якимись іншими речами", - підкреслив Ющенко.

Президентські вибори відбудуться 17 січня 2010 року.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8282 / 1.53MB / SQL:{query_count}