Розлучення по-комуністичному

Наші політики теж відзначаються скандалами особистого життя

Наші політики теж відзначаються скандалами особистого життя

petro.jpgЛідер Комуністичної партії України Петро Симоненко вирішив розлучитися зі своєю дружиною Світланою. Причиною розірвання шлюбу одне з українських видань називає парламентську журналістку Оксану Ващенко, яка тиждень тому народила головному комуністові України доньку Марію.

Тим часом дружина Петра Симоненка не втрачає надії повернути чоловіка до сім'ї, а однопартійці вважають, що Симоненко зіпсував імідж всієї партії, пише "Сегодня".

За даними видання, поки що законна дружина голови КПУ категорично проти розлучення. За її словами, чоловік хотів провернути його незаконним чином. Як розповіла пані Світлана, чоловік півроку тому почав приходити додому за північ, а в кінці минулого року вона отримала повістку на слухання справи про розлучення у Донецьку.

"Хоча ми вже 10 років живемо в Києві й зареєстровані тут. Якби я не отримала повістку, то нас би розлучили без мого відома, тому що суддя - племінниця Петра Миколайовича. Це шахрайство!" - обурюється жінка.

На суді пані Світлана показала документи, зареєстровані у Києві, і справу закрили. Тепер чоловік намагається розлучитися через Дніп­ровський суд, хоча проживає в Печерському районі. "Я хочу зберегти сім'ю. Він все життя говорив про свою високу моральність. І цим приспав мою пильність".

Дружина Симоненка не вірить, що Ващенко народила. Вважає ці чутки політпровокацією.

"Я ніколи не бачила їх разом, окрім, як на концертах по телевізору. Нічого не пі­дозрювала. Їй я не вірю, ду­маю, що дівчинку вона удочерила. Взагалі вважаю їхні стосунки спробою скомпрометувати КПУ і мого чоло­віка, а цю жін­ку просто під­ставили. Во­на його нагодувала, одурманила, а Петя як мужик на неї і клюнув. Вона мені навіть дзвонити намагалася. Коли я зрозуміла, що це вона, слухавку не знімала", - розповіла дружина лідера комуністів.

Однопартійці неоднозначно ставляться до розлучення свого лідера.

"Сім'я - це особиста справа кожного. Ніде не записано, що розлучення порушує якісь комуністичні принципи", - зазначив депутат від фракції КПУ Олександр Голуб.

А ось депутат двох скликань, член ЦК КПУ Юрій Соломатін вважає, що розлучення Симоненка негативно ві­діб'ється на всій партії.

"До такої події потрібно було заздалегідь готувати громадськість, особливо пар­тійну. А так про це розповіла Світлана Володимирівна по телебаченню. У всьому цьому є певна провина і самого Петра Миколайовича, і його найближчого оточення. Адже вони знали про те, що відбувається, але нічого не зробили", - заявив Соломатін.

Політик пообіцяв, що буде внутріпартійний розгляд. Коли і в якій формі, поки що невідомо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8537 / 1.55MB / SQL:{query_count}