Довга дорога до заборони КПУ

Суд як може, так і гальмує справу

фото: spetskor.dp.ua
Справа про заборону Комуністичної партії України знову затягується.  Учора, 30 березня, Окружний адміністративний суд Києва мав розглядати її, але не склалось. Справу зняли з розгляду, і вона знову в апеляційному суді.
“Представники КПУ подали апеляцію про те, щоб Окружний адміністративний суд не розглядав їхню справу. Ми не відмовлялися від позову, просто справа передана до апеляційної інстанції”, – повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.
Нагадаємо, що ця справа тягнеться ще з липня минулого року. У листопаді Окружний адмінсуд столиці на прохання захисту КПУ призупинив розгляд, але у грудні апеляційний суд скасував це рішення і повернув справу про заборону КПУ до суду першої інстанції. 
Нині в Мін’юсті вважають, що судовий процес затягується штучно, тому міністерство звернулося до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з вимогою терміново розглянути подання щодо притягнення до відповідальності суддів Окружного адміністративного суду міста Києва, які саботували розгляд справи про заборону КПУ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8259 / 1.52MB / SQL:{query_count}