Газ для терористів

Російський “Газпром” почав напряму постачати газ терористичним “ДНР” та “ЛНР”, але оплату за це вимагає від України

19 лютого російські бойовики заявили, що  наша держава перекрила їм магістральний газопровід. У НАК “Наф­тогаз” це спростували і пояснили, що припинення газопостачання на неконтрольовані території відбулось через численні пошкодження газопроводів. 
Згодом повідомлялось, що частково постачання вдалось відновити. Але російський прем’єр Медведєв на той час уже доручив надавати терористам газ як “гумдопомогу”. І 20 лютого голова “Газ­прому” Міллер заявив журналістам, що газ Україні поставляється як через старі пункти прийому-здачі, так і нові (тобто ті, які українська сторона не контролює).
В українському “Нафтогазі” заявили, що не збираються платити за газ для “ДНР” та “ЛНР”, додаткові поставки суперечать укладеним контрактам. Варто додати, що, за словами міністра енергетики та ву­гільної промисловості України Володимира Демчишина, окупований Донбас вже заборгував за газ та світло 11 мільярдів гривень.
А експерти тепер зазначають, що фактична співпраця “Газпрому” із терористами збільшує шанси російського монополіста потрапити під санкції США та ЄС.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8172 / 1.52MB / SQL:{query_count}