У полоні понад 100 бійців

В результаті боїв та виводу українських підрозділів з Дебальцiвського плацдарму в полоні російських бойовиків опинилось 110 наших бійців

Доля ще 31 військовослужбовця залишається невідомою. “До пошуків залучені як спецпідрозділи ЗСУ, так і урядові та неурядові організації, зокрема представники спостережної місії ОБСЄ, які працюють на сході, а також волонтерські організації”, – заявив 20 лютого в.о. речника Генштабу Владислав Селезньов, повідомляє “Українська правда”.
Водночас стало відомо, що вже сьогодні може відбутись обмін полоненими між українською стороною та терористами. Але, як інформують російські ЗМІ посилаючись на “ДНРівців”, обмін здійснюватиметься не за схемою “всі на всіх”, прописаною у мінських домовленостях, а за списками. Чи будуть включені у ці списки полонені при виході з Дебальцевого – невідомо. Бойовики обіцяли їх відпустити.
“Українська сторона вирішила “оголосити “режим мовчання” до 6 березня, щоб не зірвати обміни і убезпечити полонених”, – каже керівник Центру звільнення полонених Володимир Рубан.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8211 / 1.52MB / SQL:{query_count}