Терористи знову наступають

У РНБО вчора, 26 вересня, повідомили, що після кількох днів відносного затишшя терористи знову активізувалися

За добу російські бойовики обстрілювали позиції сил АТО поблизу Нікішиного, Малоорлівки, Сартана на Донеччині. За офіційною інформацією, серед українських військових внаслідок цих терористичних атак загиблих немає. Крім того, наші бійці відбили атаку на Донецький аеропорт, що тривала впродовж доби.
“Лупили з того, з чого тільки можна: з мінометів, “Градів”, гаубиць, танками йшли, піхотою. Вони ж майже кожного дня нас обстрілюють і намагаються штурмувати, але то був найсильніший штурм за весь час… Ще у середу ввечері під час бою нам вдалося підбити щонайменше два танки бойовиків, третій горів, але відійшов. Ми бачили, що в них великі втрати, але точної кількості не знаємо. Що стосується наших втрат, то за тиждень у нас троє поранених. Ми стоїмо!” – так “Українська правда” передає слова одного з українських вояків, які утримують аеропорт в Донецьку. 
Бойовики за останню добу знову обстріляли місто Щастя (зокрема, тамтешню лікарню) на Луганщині. Різні джерела повідомляють про щонайменше 13 поранених, але загинули мирні жителі, кількість яких уточнюється.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8138 / 1.52MB / SQL:{query_count}