Мода на українське

У Москві все частіше висловлюють підтримку Україні, перефарбовуючи у синьо-жовте різноманітні споруди

фото: twitter.com/apravda
У четвер на півден­ному-заході Москви поблизу станції метро “Нагірна” у кольори українського прапора перефарбували вишку лінії електропередач. Невдовзі там уже працювали комунальники, а фірма-власник вишки мусила пояснювати, що ж трапилося. “Ми перефарбовуємо вишки по брендбуку, який погодили ще у 2013 році. Зараз ви бачите проміжний етап, невдовзі на вишці з’явиться і сірий колір. Усі три кольори – жовтий, синій та сірий – є корпоративними для МОЕСК”, – пояснили у прес-службі компанії. Там додали, що невдовзі візьмуться розмальовувати й інші вишки.
А вчора вранці москвичі виявили, що у кольори українського прапора розмалювали й бруківку на Красній площі. Там проходила репетиція фестивалю “Спаська вежа” і жовті лінії намалювали, аби допомогти учасникам зорієнтуватися, хто де має стояти. Уже на ранок п’ятниці до жовтих ліній домалювали й сині…
Нагадаємо, у ніч із 19 на 20 серпня в центрі російської столиці у кольори українського прапора розмалювали шпиль сталінської висотки й частину радянської “зірочки”. Чотирьох мешканців Москви, які це зробили, посадили під домашній арешт, хоч це ще не кінець історії.
Але це й не кінець хвилі флешмобів. На вересень у Москві запланований Марш миру проти війни в Україні. “Дивитися на братовбивчу війну на сході України неможливо. Партія війни на чолі із Путіним продовжує її розпалювати поставками зброї, бойовиків та грошей. Із цим треба закінчувати. Сьогодні Комітет протестних дій прийняв рішення провести 21 вересня у Москві загальноросійський марш миру. Треба зупинити війну”, – повідомив на своїй сторінці  у Facebook російський опозиціонер Борис Нємцов.
Нагадаємо, у березні цього року росіяни вже виходили із українською символікою на багатотисячний Марш миру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7631 / 1.54MB / SQL:{query_count}