Надзвичайно важлива зустріч

“Меркель, Кличко та Яценюк 18 лютого вирішуватимуть, бути чи не бути дефолту в Україні”, – нардеп Андрій Павловський

Парламентар Андрій Павловський припустив, про що можуть говорити канцлер Німеччини Ангела Меркель та українські опозиціонери Віталій Кличко й Арсеній Яценюк.
“Безумовно, європейські країни мають вплив на керівництво України. Але, на жаль, вони не завжди використовують цей потенціал, кажуть, що в них багато своїх проблем... Але мені здається, що Україна настільки важлива для Європи, що недооцінювати її з боку європейських країн, особливо Німеччини, не можна”, – зазначив нардеп у коментарі iPress.ua.
Андрій Павловський вітає наміри Німеччини наблизитися до України: “І нарешті вони вирішили активізуватися в цьому напрямку. Це дуже похвально. І можна вітати, що Меркель особисто запросила лідерів опозиції з нею зустрітися й обговорити перспективи вирішення гострих політичних конфліктів”. “Європа не приховує та відверто каже Януковичу, що вона засуджує будь-яке застосування сили до протестувальників, і якщо Янукович погодиться на мирне вирішення проблеми – буде створено уряд народної довіри, який сформують представники опозиції”, – зауважив народний депутат. 
“Тоді Європа буде готова надати суттєву фінансову допомогу. Лише з боку Німмечини це буде сума у майже  €5 млрд. Вони готові рятувати Україну від економічного колапсу, який насувається на нашу державу. ЄС обіцяє поговорити з МВФ, щоби він надав допомогу у розмірі майже $15 млрд. Європейські політики цьому сприяють”, – закцентував Павловський. За його словами, Меркель – ключова фігура між лідерами у співтоваристві, перша скрипка. Тому ця зустріч надзвичайно важлива. 
На запитання, чи йтиметься під час бесіди про санкції щодо українських можновладців, Павловський відповів: “Про це дізнаємося після зустрічі. Але хочу наголосити, що Меркель і новий голова МЗС Німеччини неодноразово акцентували, що Європа ратує за санкції. І якщо знову проллється кров або чиновників спіймають на порушені прав людини – санкцій не уникне ніхто. Стосовно цього є вже рішення і Єпропейського парламенту, і Ради Європи. Залишилося дочекатися рішення Ради міністрів ЄС, щоби це запрацювало”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8192 / 1.53MB / SQL:{query_count}