Поговорять про головне

У Росії не приховують: на вихідних Володимир Путін приїде в Україну, щоб відмовляти Віктора Януковича від євроінтеграції

Українські експерти вже заявляли: президент Росії 27-28 липня відвідає нашу державу не з метою відсвяткувати 1025-річчя Хрещення Русі, а тому, що це буде мало не остання нагода вмовити Віктора Януковича відмовитися від підписання Угоди про асоціацію з ЄС. 
Тепер такі припущення підтвердили і російські посадовці. Зокрема УНІАН, посилаючись на високопоставлене джерело в Російській Федерації, повідомляє: президенти обговорюватимуть інтеграційні перспективи України. Це питання названо найбільш болючим.
“Росія не приховує, що без ентузіазму сприймає наближення України до Європейського Союзу, а саме підписання Угоди про асоціацію. Російських партнерів хвилюють насамперед економічні наслідки цього кроку. У Росії вважають, що введення такого торгового режиму між Україною та ЄС спричинить серйозні ускладнення у торгівлі України та країн Митного союзу”, – наголосив співрозмовник УНІАН.
Водночас це високопоставлене джерело переконане: Україні цікаво почути від російської сторони про те, як найбільш ефективно використати статус спостерігача при Митному союзі і як представник України зможе долучитися до роботи Євразійської економічної комісії. Зазначимо, що її засідання відбудеться вже 15 серпня у Суздалі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8878 / 1.52MB / SQL:{query_count}